Koberců, se kterými se vy i vaše děti zabavíte, nabízíme hned několik. Nejoblíbenější, jsou velké koberce se silnicí. Než si však představíme dětské koberce, pojďme si něco říct o naší jedinečné novince na trhu, dětském PVC, které seženete pouze v prodejnách a na E-shopu Koberce BRENO.

        PVC KIDS STREETZdroj: Asset Media       PVC KIDS STREETZdroj: Asset Media

PVC KIDS STREET (verze: Street City a Simple City)
Jedná se o dětské pvc, které oproti hracím kobercům vyniká řadou dalších výhod, mezi něž patří snadná údržba, vyšší odolnost a životnost a zejména možnost zobrazení i těch nejmenších detailů. Je tak již předurčeno k řadě hracím příběhů, ve kterých Vaše děti uplatní veškeré svoje typy aut. Od osobních automobilů, přes traktor na poli, sanitku, vrtulník pro přistání na nemocnici až po hasičský vůz a stavební stroje na stavbě. Vše už jen záleží na fantazii Vašich nejmenších. Pořídit lze ve dvou variantách, Street Play a Simple City. Rozměry hracího PVC: 100 x150 cm.

 Zdroj: Asset Media

LITTLE VILLAGE
Tento koberec představuje dokonalé hřiště pro každé dítě, s městečkem cestami a parkovišti. V naší nabídce ho najdete jako kusový koberec v rozměrech 100x165 cm a 200x140 cm. Na našich prodejnách je k dispozici i metrážní provedení v šířích 300 a 400 cm. Promění tak dětský pokoj ve velké dětské hřiště, se kterým si vaše ratolesti vydrží hrát do nekonečna. 

 Zdroj: Asset Media

BIG CITY – Zatímco koberec LITTLE VILLAGE vyobrazuje spíše maloměsto, tento koberec vyobrazuje velkoměsto se vším všudy. Nechybí zde hasičské stanice, nemocnice, čerpací stanice, parkoviště, obchody ani spousta silnic. Stane se tak zaručeně domovem pro každého správného kluka se spoustou autíček. V naší nabídce je k dispozici jako kusový koberec opět v rozměrech 100x165 cm a 200x140 cm. Na našich prodejnách je k dispozici i metrážní provedení v šíři 400 cm. 

 Zdroj: Asset Media     

PLAYTIME – Další z řady dětských koberců, tentokrát určený hlavně pro kluky. Kombinací spousty silnic a železnice promění dětský pokoj v ráj piráta silnic či strojvedoucího. K dostání jako kusový koberec ve variantách 100x145 cm, 100x165 cm, 200x95 cm a 200x140 cm.

Zdroj: Asset Media

SWEET TOWN – Tentokrát něco pro holky. Sweet Town si zamiluje každá princezna. Kloubí spousty malebných domečků a obchůdků se sladkostmi, se spoustou růžových silnic. Tento koberec vykouzlí z pokojíčku vaší princezny nádherné království. K dostání jako kusový koberec ve variantách 100x165 cm a 140x200 cm. 

Všechna tato domácí dětská hřiště jsou dětem uzpůsobena v každém ohledu. Díky použití polyamidových vláken v kobercích mají koberce vysokou odolnost vůči oděru a vysokou odolnost vůči chemikáliím. Snadno se udržují a při případné nehodě se snadno vyčistí. Koberce poskytují díky úpravám i značnou odolnost proti uklouznutí, aby se předešlo většině pádů a následným zraněním. Když už se přeci jen nějaká nehoda stane a vaše dítě upadne, tyto koberce slouží jako tlumič, aby změkčili dopad a opět pomohli předejít zranění. Dokonce je lze použít i v kombinaci s podlahovým topením.  Jediné, na co tak budete muset dávat pozor bude, aby si váš rošťák neprodřel kolena ve svátečních kalhotách.

Pokud chcete podpořit rozvoj vašeho dítěte a máme zajímavé návrhy i v tomto ohledu:

Zdroj: Asset Media

WORLD MAP – Tento koberec je ideální pro všeobecný rozhled malých badatelů. Vyobrazuje mapu světa s typickými prvky pro každou oblast. Najdete zde například tučňáky na Antarktidě, Sochu svobody a raketoplán v USA nebo klokany, medvídka koalu a Operu v Sydney v Austrálii. Váš malý génius si tak snadno a zábavným způsobem přiřadí známe obrazy k určité oblasti. K dostání v provedení 76,5x117 cm. Koberec je pratelný na 30°.

Zdroj: Asset Media

SAFARI – Další dětský koberec, podporující vzdělávání malých dětí. Tento koberec se hravou formou snaží, pomoci malým dětem s výukou písmen a číslic. Kombinuje motivy afrického safari, africká zvířata, spoustu barev a hrací plochu s písmeny a čísly. Je jen na vás, jakou hru s tímto krásným kobercem vymyslíte.  K dostání v provedení 76,5x117 cm. Koberec je pratelný na 30°.

A pokud si přejete pouze zkrášlit dětský pokoj a nezaujala vás žádná z předchozích možností, nabízíme i velký výběr různých dalších motivů, ze kterých si jistě vyberete.

Nechte se tedy inspirovat k nejvhodnějšímu doplňku pro vaše dítě a ideálně, vezměte své ratolesti sebou. Oni přeci vědí nejlépe co se jim líbí.