„Každý zaměstnanec v naší společnosti má svůj podíl na tom, že naše jeřáby pomáhají zdvihat a přemísťovat břemena po celém světě,“ říká jednatel společnosti Zoltán Gorta. Pro Konecranes and Demag jsou klíčem k úspěchu právě kvalifikovaní a spokojení zaměstnanci.

Stavíme na lidech

Zaměstnanci Konecranes and Demag, kterých je celkem 230, mohou využívat celou řadu zaměstnaneckých benefitů. Jde například o pět týdnů dovolené, bonus za flexibilitu nebo roční odměnu a vánoční bonus. Samozřejmostí je nadstandardní příspěvek na stravování v podnikové jídelně. Atraktivní jsou i finanční odměny za pracovní a životní výročí nebo odměna za doporučení nového zaměstnance. A oblíbené jsou také různé akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. „Naši zaměstnanci mohou dále využít příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké akcie, jazykové kurzy či zvýhodněné tarify pro mobilní telefony,“ doplňuje personální ředitelka Jitka Kotelenská.

Další výhodou je pružná pracovní doba a tzv. hybridní model práce, tedy možnost práce z domova u pozic, kde to pracovní náplň dovoluje.

Konecranes and Demag nabízí uplatnění na nejrůznějších pozicíchKonecranes and Demag nabízí uplatnění na nejrůznějších pozicíchZdroj: Konecranes and Demag s.r.o.

Vítáme maminky, studenty i zaměstnance v důchodovém věku

Konecranes and Demag nabízí i kratší pracovní úvazky například pro maminky na mateřské dovolené nebo pro rodiče, kteří se vrací z rodičovské dovolené. Zaměstnává studenty vysokých a středních škol a také bývalé i současné zaměstnance v důchodovém věku. „Rádi vycházíme vstříc žádostem o flexibilní nebo zkrácené úvazky, samozřejmě s ohledem na potřeby jednotlivých oddělení. Dlouholeté zkušenosti nám potvrzují, že tak získáváme motivované a stabilní zaměstnance. Studenti přináší do společnosti tzv. svěží vítr a také znalosti nových technologií,“ říká Jitka Kotelenská.  Zaměstnanci zase velmi oceňují, že získávají lepší životní rovnováhu mezi prací a péčí o rodinu či soukromým životem. Studenti mohou kombinovat studium a práci, získávají cenné pracovní a praktické zkušenosti.

Servisní služby zákazníkům jsou součástí aktivit Konecranes and DemagServisní služby zákazníkům jsou součástí aktivit Konecranes and DemagZdroj: Konecranes and Demag s.r.o.

Patříme mezi světovou špičku

V neposlední řadě se mohou lidé spolehnout na společnost Konecranes and Demag jako na stabilního a spolehlivého zaměstnavatele v regionu. Jeřáby se ve Slaném vyrábějí už přes třicet let. Firma je navíc součásti nadnárodní skupiny Konecranes a společně tak tvoří špičku ve světové výrobě průmyslových a přístavních jeřábů a vysokozdvižných vozíků.

Ročně ve slánském závodě vznikne přes 1 300 zdvihacích zařízení pro výrobce z nejrůznějších průmyslových odvětví. Jeřáby pomáhají zvedat a přemísťovat břemena v automobilovém průmyslu, přístavech, energetice, stavebnictví, v chemickém průmyslu nebo třeba při stavbě lodí a letadel. A to doslova po celém světě.

www.konecranes.cz