O nejmodernější virtuální realitu v Evropě, která vás zavede o desítky miliónů let zpět do druhohor mezi dinosaury. Kluky pak na místě určitě potěší vyhlídková terasa, kde mohou pozorovat přistání letadel nebo sbírka naleštěných automobilových skvostů Engine Classic Cars Gallery. Obojí najdete také v Premium Outlet Prague Airport.

Nasadit na záda batoh s počítačem, virtuální brýle na oči a během vteřiny se vydat o 80 milionů let zpět do minulosti. Poprvé v životě se tváří v tvář setkat s největšími giganty, kteří kdy chodili po naší planetě. Cítit otřesy země, když kolem prochází některý z ankylosaurů, triceratopsů a pteranodonů a zažít až příliš blízké setkání s obřím tyranosaurem Rexem. Na kluzáku se proletět krajinou druhohor, třeba i nad sopkou a pořídit si selfie s některým z dinosaurů nebo objevit zcela nový druh, o kterém ani vědci přesně neví, jak vypadá.

 Zdroj: POP Airport

Právě to vám umožní od 24. července speciální virtuální realita Dinosauři VR v Premium Outlet Prague Airport, kam dojedete autem nebo shuttle busem z metra Bořislavka. Je otevřena každý den od 10.00 do 20.00, trvá 25 minut a odehrává se v herní aréně o rozloze 200 metrů čtverečních, což umožní hráčům opravdovou volnost pohybu. Hra je určena pro všechny od 8 let věku, zúčastnit se může i skupina o 4 hráčích najednou.

Zdroj: POP Airport

Virtuální realita je skvělá v tom, že nadchne celou rodinu, nejen děti. Stačí jen vyrazit. Více informací na www.pop.cz.