Napínavé detektivky, světová klasika, ale také komedie s břitkým humorem, audioknihy zaměřené na osobní rozvoj nebo pohádky pro děti. Nabídka titulů je mimořádně rozmanitá.

Najdete tu i audioknihy v superprodukčním zpracování s originálními zvukovými efekty a autentickou hudbou, které podtrhují herecké výkony předních českých a slovenských jmen. Stejně jako v případě audiositcomu Recepce s excelentní Hanou Vagnerovou, Zuzanou Kronerovou a Marií Poulovou v hlavních rolích recepčních z nadnárodní firmy. Dámám, které vládnou třem K–kávovaru, kurýrům, komunikaci a leckde i klíčům, je vlastní humor i satira. Můžete se tak těšit na skvěle vystavěné dialogy a překvapivá rozuzlení, které si podmaní i náročnější posluchače.

Zdroj: Audioteka.cz

V katalogu objevíte spoustu dalších lákadel. Inspirovat se můžete například našimi tipy pro dlouhé podzimní večery.

Agatha Christie: Černá káva

Královna detektivek proslula nejen jako autorka próz, ale také divadelních her. Dramatizaci Černá káva dominuje postava Hercula Poirota a tentokrát jde o ničivou výbušninu. Svérázný detektiv ji má převézt do Londýna, ale než se naděje, nevyšetřuje jen krádež, ale rovnou vraždu. Namluvila Daniela Kolářová a další.

Zdroj: Audioteka.cz

John Flanagan: Hraničářův učeň I. – XIII.

Kultovní fantasy příběhy chlapce Willa, na kterých vyrostla spousta čtenářů, jsou k poslechu i jako 13dílná série audioknih. Ponořte se do vyprávění o mladíkovi, který si přeje stát slavným rytířem jako otec, jehož nikdy nepoznal. Dostává se do učení k záhadnému hraničáři Haltovi a kolotoč strhujících dobrodružství se roztáčí naplno… Vypráví Matuš Ruml.

Zdroj: Audioteka.cz

U každé audioknihy najdete ukázku zdarma. To abyste měli ještě před nákupem jasno, že vám konkrétní zpracování vyhovuje. Pak už posloucháte v aplikaci Audioteka, která má řadu užitečných funkcí. Například díky podpoře Apple Car Play a Android Auto si příběhy vychutnáte i za volantem.

Více na www.audioteka.cz.