Není toho zrovna málo, co se nevyhazuje, protože to příští léto bude zase využité. Nebudeme přeci vyhazovat vodní lyže, když je příští rok budeme na vodě využívat. A nejenom vodní lyže, je toho spousta a každý rok přibude něco nového.

Sportovní vybavení není levná záležitost

Doteď jsme doma měli kolo, ale protože stárneme a ne vše ušlapeme tak jako dříve, přibylo elektrokolo. Stejné je to i například s windsurfingovým vybavením. K našim 3 surfům jsme přikoupili foil set. O množství plachet, stěžňů a ráhen se ani nemusíme zmiňovat. A navíc u nás zase tak nefouká, takže je blízko k tomu si pořídit něco, co jezdí i bez větru. A máme tu další věc k uložení, surfové elektroprkno (hydrofoil). A jako doplněk jsme na vodu pořídili paddle board. Asi tušíte, že se nejedná o levné hračky.

Kde to vše uskladnit

Nejenom velikost uskladňovaného vybavení, ale i jeho pořizovací cena nás trápí. Do bytu se věci nevejdou a ve sklepě nejsou vždy zrovna v bezpečí. A my o věci nechceme přijít a nechceme ani, aby se nám špatným uložením poškodily. Je jedno, jestli jsou malé, jako například brusle, stan, kempovací stolek, nebo jestli jsou objemné jako surf, kolo nebo věci na potápění či dokonce motorka. Vše jmenované chceme využívat dlouho.

Zdroj: Asset Media

Víme, kde se Vám o vše postarají

Bezpečně si vše uložte do skladových prostor, které jsou střeženy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je to jednoduché, hlídány jsou vám nepřetržitě po celý rok. Díky unikátnímu osobnímu kódu, máte navíc přístup ke svému zabezpečenému skladu 24 hodin, 365 dní v roce, nikdo vás neomezuje v tom, abyste se ke svým uskladněným věcem kdykoliv dostali. Samozřejmostí je monitoring veškerých prostor tím nejkvalitnějším kamerovým systémem a pojištění uskladněných věcí.

Dobře si věci zabalte

Nevíte do čeho? Nevadí, s tím si specialisté na balení čehokoliv poradí. Navštivte e-shop http://www.eobalak.cz/cs/ a pořiďte si v něm veškerý obalový materiál, krabice různých velikostí pro různé věci, motouzy, lepicí pásky nebo přímo celé balicí sety.

Zdroj: Asset Media

Výběr místa k uložení

Vyberte si ze tří pražských lokalit, ve kterých jsou Less Mess sklady a domluvte se na velikosti úložného prostoru, určitě pro Vás najdou ideální velikost, která bude odpovídat množství a velikostem Vašeho sezonního vybavení.

  • Holešovice, Argentinská 516/40, + 420 296 788 111,
  • Dejvice, Evropská 696/113, + 420 235 301 829,
  • Pankrác, Na Křivině 1371/1, + 420 241 485 570.

Jakékoliv informace můžete zjistit na lince zdarma 800 800 807. Volejte, ptejte se, pomohou Vám.

Nebo si na webových stránkách www.lessmess.cz můžete udělat nezávaznou rezervaci či vyplnit poptávkový formulář.

Zdroj: Youtube