Tomáš Prchal

Event manažer Lukáš Povejšil, který má půjčovnu na starosti, říká, že myšlenka na její vznik agenturu provázela delší dobu. „Sami jsme si půjčovali mobiliář na řadu akcí, které organizujeme. A když jejich počet neustále rostl, padlo rozhodnutí si toto vybavení nakoupit a případně ho i půjčovat. Ať už klient plánuje tematický večírek, raut či event, jsme schopni mu vyjít ve všem vstříc. Neustále rozšiřujeme naši nabídku vybavení a kostýmů k zapůjčení, proto vybavení sedne každému, ať už jde o styl, funkčnost či dostupnost,“ upřesňuje Lukáš Povejšil. Firma podle něj neustále sleduje trendy v tomto oboru a přizpůsobuje jim i svou nabídku.

Zdroj: Zadavatel inzerce

Půjčovnu nastartoval covid
Rozjezdu tohoto druhu podnikání pomohl i covid, kdy se uzavřely vnitřní prostory řady zařízení a zbyla pouze možnost vyžití venku na zahradě či v přírodě. „Sami inventář využíváme i na našich akcích pro klienty jak v Ústí nad Labem, tak po celé České republice. Vybavení je rozděleno na venkovní letní využití stejně jako na zimní měsíce v uzavřených kongresových a dalších prostorách,“ vysvětlil event manažer.

Půjčovna má územní působnost po celé republice, ale z praktického hlediska i samotné dopravy je reálná možnost dovézt materiál zhruba do 150 kilometrů od Ústí nad Labem. Jde o regiony Ústecka, Liberecka, Karlovarska s možností buď vlastní nebo agenturní dopravy. Její zástupci případně zázemí i nainstalují a odinstalují.

Svítící nábytek je hitem
Svítící nábytek, který firma zakoupila v době covidu, si lze v ČR půjčit pouze v Ústí a pak až v Plzni. Tato novinka je v poslední době podle Lukáše Povejšila poptávaná po celé republice. „Nejdál jsme s tímto vybavením byli na Ukrajině v rámci oslav 100. výročí vzniku Československa, což byla, pokud jde o logistiku a organizací, složitější záležitost. Ale vše jsme nakonec zvládli, i když jsme si tam svoje možnosti pořádně otestovali,“ vzpomíná s úsměvem šéf Dream PRO Lubomír Machoň.

Zdroj: Zadavatel inzerce

Zdroj: Zadavatel inzerce

Kostýmy, které v projektech agentury dříve používaly hlavně hostesky, si nyní mají možnost zapůjčit i klienti. Dekorace zase hledají menší subjekty na pořádání akcí typu Halloween či různé plesy. „Pokud si zákazník přeje vybavení, kterým náhodou nedisponujeme, zajistíme mu ho jinou cestou. Poptávané jsou nyní hlavně venkovní svatby včetně kompletního vybavení. Vše je samozřejmě kompletně pojištěné. Naše zkušenosti jsou dlouholeté, nabídka velmi pestrá, a přitom neslevujeme z estetických a funkčních kvalit,“ doplňuje Lukáš Povejšil.