Drogistická síť ROSSMANN otevírá ve středu 16. prosince novou prodejnu v Opavě v ulici Těšínská 2914/44, tedy přímo v obchodním centru Silesia. Zákazníci budou mít tak ještě před Vánoci skvělou příležitost vychutnat si nákupy v moderním prostředí nové pobočky, která sází především na přehlednou sortimentní navigaci a zároveň nabízí nejširší drogistický sortiment v České republice včetně značkových výrobků a produktů privátních značek. Až do pátku 18. prosince mají zákazníci možnost využít speciální 20% slevu na celý nákup.

Snadná orientace v prodejně, školený personál i rozšířený sortiment

ROSSMANN v současné době provozuje téměř 150 prodejen v České republice a ročně obslouží až 16 milionů zákazníků. Zároveň se již více než 25 let těší velké oblibě u českých zákazníků a každý rok je otevřena desítka prodejen podle nového obchodního konceptu. Vedle toho ROSSMANN průběžně modernizuje stávající prodejny tak, aby se v nich lidem nakupovalo co možná nejlépe, a zároveň hledá další atraktivní prostory v zajímavých lokalitách pro nové pobočky.

V nové opavské prodejně byl důraz kladen zejména na vzdušný interiér, ve kterém se zákazníci díky jednoduché sortimentní navigaci a šetrnému LED osvětlení snadno zorientují. Samozřejmostí je rychlé odbavení u pokladny a špičkový zákaznický servis. Zákazníkům je neustále k dispozici školený personál, který vždy rád poradí nebo pomůže s nákupem. U všech výrobků je zaručena příznivá cena a zároveň vysoká kvalita, která je pravidelně oceňována i ve spotřebitelských testech časopisu dTest. Příjemným bonusem je i Wi-Fi připojení zdarma.

20% sleva na celý nákup až do pátku 18. prosince

Pro všechny zákazníky prodejny ROSSMANN v Opavě je připravena speciální sleva 20 % na celý sortiment. Akce platí od otevření prodejny 16. prosince do 18. prosince. Novou prodejnu návštěvníci naleznou v ulici Těšínská 44 v obchodním centru Silesia. Další výhodné nabídky a slevové akce jsou k dispozici v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Aplikaci již nyní využívá rekordních více než půl milionu zákazníků a každým dnem přibývají noví.

ROSSMANN se dlouhodobě profiluje jako společensky odpovědná firma, která nabízí udržitelné produkty ohleduplné k životnímu prostředí. Pomáhá také potřebným prostřednictvím vlastního charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ a svou pozornost věnuje i dalším aktivitám, které jsou spojeny s trvalou udržitelností. Každoročně například vysazuje vzrostlé stromy v okolí svých prodejen. Detailní informace najdete na www.rossmann.cz.

Nová prodejna ROSSMANN se nachází v Opavě v obchodním centru Silesia. Otevřena je od pondělí do pátku od 9:00 do 20:00 hodin.