Vyhlášení tohoto mimořádného ocenění Klubem zaměstnavatelů, které bylo udělováno při příležitosti jubilejního 20. ročníku soutěže Zaměstnavatel roku, proběhlo 14. 6. v podvečer v konferenčním prostoru Spojka v pražském Karlíně.

„Tohoto prestižního ocenění si nesmírně vážíme, protože odráží naše dlouhodobé úsilí v oblasti lidských zdrojů. Ve Foxconnu jsme hrdí na to, že se nám podařilo naplnit velmi přísná hodnotící kritéria a můžeme se počítat mezi top zaměstnavatele v České republice. Na tomto skvělém výsledku mají podíl všichni naši zaměstnanci a patří jim velké poděkování!“ prohlásil výkonný ředitel divize D Nicky Monaghan, který za Foxconn ocenění přebíral.

Zdroj: KLUB ZAMĚSTNAVATELŮ

Jak se hodnotí zaměstnavatel roku a desetiletí?
Hodnocení Zaměstnavatel roku se zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů již od roku 2003. Smyslem soutěže je vyzdvihnout společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech. Hodnocena jsou tvrdá data z oblasti finančních ukazatelů, náboru, odměňování a benefitů, vzdělávání a rozvoje, absencí a odchodů či společenské odpovědnosti, a to prostřednictvím celosvětově uznávané metodiky Saratoga od společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika.