Co by investor neměl zapomenout udělat před zahájením stavby?

Zákazník, který chce stavět dům, nás může oslovit už v průběhu projektování svého snu. Poradíme, jaké výrobky a technologie použít, aby stavbu zefektivnil a zlevnil. Pokud už projektovou dokumentaci má, stačí ji poslat a my mu spočítáme výkaz výměr materiálů a předáme slevový kód, který uplatní ve stavebninách. Tým obchodních a technických poradců je připraven doporučit ideální výrobkovou řadu, dodavatele stavebních materiálů i projektanta v daném regionu. A až investor materiál objedná, pokud chce, pomůžeme mu se založením prvního šáru cihel a poskytneme další technické poradenství a služby.

Zdroj: www.heluz.cz

Jaké další služby může investor využít?

Základem je výkaz materiálů. Dále jsme schopni zhotovit kladečské plány pro keramické stropy, vypracovat průkaz energetické náročnosti budovy pro stavební povolení, požárně bezpečnostní řešení nebo vypočítat spalinovou cestu. Stavebníci mohou využít služeb našeho statika. Během přípravy jsou k dispozici naši techničtí poradci, kteří pomáhají s detaily, není problém se sejít přímo na stavbě, nebo jim poskytnout HELUZ Technickou příručku pro projektanty. Investorům zase nabídneme Prováděcí příručku, která je přizpůsobena samotnému provádění stavby, jak výrobky aplikovat, je to vlastně foto příběh výstavby, a obojí lze stáhnout i na webu. Tím vším se prolíná partnerství v rámci naší Šekové knížky HELUZ, která nabízí bonusové šeky na výhodnější nákup stavebních prvků a zařízení, jako jsou střešní systémy, okna či interiérové vybavení. Seznam partnerů najde zákazník na www.sekovaknizka.cz.

Zdroj: www.heluz.cz

Jakou pomoc lze využít přímo na stavbě?

Pro samotné zahájení stavby nabízí HELUZ službu technika na stavbě, což využívá 90 % těch, kteří staví svépomocí. Technik pomůže se založením stavby. Během stavby lze kdykoli oslovit technického zástupce v dané lokalitě, který opět přijede na stavbu a poradí, například seznámí stavebníka s dalšími postupy, jako je zakládání rohů, různých vazeb nebo ostění.

Jsou poskytované služby zdarma nebo zpoplatněné?

Záleží, co si zákazník odebere za třídu materiálu. Automaticky zdarma v ceně je doprava materiálu na stavbu, zpoplatněná je hydraulická ruka a založení prvního šáru. V rámci podpory však nabízíme zdarma technické poradenství a konzultace. To lidi překvapuje asi nejvíce. Pokud mohu něco poradit každému, kdo se chystá stavět: Co nejdříve, ideálně, než začnete svůj dům projektovat, běžte na náš web, kde najdete seznam technických poradců a obchodních zástupců. Obraťte se na ně a obětujte dvě hodiny svého času. Za projekt na celý život to stojí! Ať už se následně rozhodnete jakkoli, zdarma získáte informace a přehled o tom, co je dobré při plánování, projektování a výstavbě řešit, na co si dát pozor, čemu se vyvarovat a na co určitě nezapomenout.

Zdroj: www.heluz.cz

https://www.heluz.cz/cs/sluzby