Třetí květnový víkend 17. - 18. 5.2024 patří tradičnímu openair festivalu v kraji - Pardubickému Majálesu.

Již tradiční jarní akce, kde se sejde špička české hudební scény přiláká vždy v Pardubicích do areálu na Cihelně několik tisíc návštěvníků. Letos se představí například MIG 21, BEN CRISTOVAO, JELEN, TOMÁŠ KLUS, WOHNOUT, UDG, HORKÝŽE SLÍŽE, HARD RICO, RYBIČKY 48, PAVEL CALTA, DUKLA VOZOVNA, ROBIN ZOOT, NONAME, VYPSANÁ FIXA, SERGEI BARRACUDA, MONKEY BUSINESS, READY KIRKEN, JANEK LEDECKÝ, KATARÍNA KNECHTOVÁ, JULIAN ZÁHOROVSKÝ a mnoho dalších.Majáles se uskuteční na již tradičním místě na Cihelně vedle koupaliště, kde jedostatek místa pro návštěvníky, ale i pro stánky s občerstvením.

Mimo 2 hlavních pódií (BARTH stage a ENTERIA stage), kde se vystřídají výše uvedené kapely a interpreti, bude v areálu i třetí – TRINITY CLUB stage s programem IBIZA EVOLUTION, která bude zaměřená na taneční hudbu, o kterou se postarají DJ´sjako jsou BOCIAN, MICHAL PESINA, ENRICO, CHRIS SADLER, MICHAEL BURIAN, DŽEJÁR, RICHARD REYNOLDS, MATAMAR, ANDREA POMEJE, KANĎA, FRANTABABKA, SHEFA, SABINA, VICTOR TELLAGIO, HRUSHA, ANGRY BEATS, TIGI, NFIX &CANDICE, MAIREE.

Pro návštěvníky jsou připravené také doprovodné aktivity. Mezi ně patří tradičnípředstavení krále Majáles, který bude vládnout univerzitě a městu po dobu studentských oslav. Další show na vás čeká ve spolupráci s partnery Majáles, kterýmijsou například Univerzita Pardubice. Součástí programu budou i atrakce pro děti. Akci předchází několik menších koncertů s názvemWarmUp Festival.

Další info o akci, areálu, placení, warmup… naleznete na našemnovémwebu:
https://majalespardubice.cz/areal
https://majalespardubice.cz/prakticke-info
https://majalespardubice.cz/nfc-tron
https://majalespardubice.cz/eventy/warm-up

Zdroj: MAJÁLES PARDUBICE s.r.o.