Jste milovníky české kuchyně? Chodíte rádi do restaurace? Trávit dlouhé hodiny u plotny Vás nebaví a rádi byste otázku co bude dnes k obědu a večeři vyřešili jednou provždy?

Nedávno jsme objevili brněnský online obchod eFiShop.cz s nejen vakuovaným jídlem, který své služby poskytuje po celém Brně a širokém okolí. Právě v době, kdy jsme všichni díky vzniklé situaci s koronavirem značně omezování se služby eFi Shopu stávají stále populárnější a tak není divu, že se o eFi Shopu mluví už i na Hodonínsku.

vakuovaná jídla s trvanlivostí 7 dní

vakuovaná jídla s trvanlivostí 7 dníZdroj: eFiShop.cz

V nabídce eFiShop.cz jsou především vakuovaná jídla s delší trvanlivostí, ale nejdete zde i nápoje, recepty české a mezinárodní kuchyně, nadále vyrábí vlastní řemeslné EFI PIVO, vína, excelentní paštiky, omáčky na těstoviny a masa, rozváží teplé obědy a polední menu, které kurýři e-Finance rozváží do Vašich domů nebo zaměstnání. O výrobu se starají jejich zkušení kuchaři z restaurací Stará Tkalcovna a TEFITI. Celá služba za rozvoz je zcela zdarma.

pečená kačena se zelím, kterou můžete objednávat na eFiShop.cz

pečená kachna se zelím, kterou můžete objednávat na eFiShop.czZdroj: eFiShop.cz

Velkou výhodou produktů eFi Shopu je ta, že se dají díky vakuové technice skladovat delší dobu v lednici, jednou objednávkou tak vyřešíte stravu na celý týden. Příprava je velice jednoduchá a rychlá, stačí pár minut a máte oběd nebo večeři na stole.

Na stránkách www.efishop.cz najdete výběr ze stovky produktů, mezi ty oblíbené patří například pečená kachna se zelím, svíčková na smetaně, hovězí guláš, zvěřinové hody, srnčí se šípkovou, čerstvé těstoviny, chlazená pizza, kvalitní vína a delikatesy.

'eFiShop.cz, obchod s jídlem a nápoji

eFiShop.cz, obchod j jídlem a nápojiZdroj: eFiShop.cz

Na eFi Shopu také objednáte řemeslné EFI PIVO, které vyrábí ve vlastních pivovarech za účasti zkušených sládků pro které je výroba piva celoživotní náplní a koníčkem. EFI Pivovar vyrábí piva typu spodně kvašených ležáků, ALE, IPA, stout. Momentálně vlajkovou lodí EFI pivovaru je bezkonkurenční EFI Desítka a EFI Dvanáctka na kterých sládci rozhodně žateckým chmelem a českým sladem nešetřili. Ochutnejte a poznejte rozdíl! Řemeslné EFI PIVO objednávejte právě nyní na brnenske-pivo.cz.

EFI Desítka a Dvanáctka, řemeslné pivo

EFI Desítka a Dvanáctka, řemeslné pivoZdroj: eFiShop.cz

Služba eFi Shopu je vhodným řešením pro všechny, kteří nemají čas na vaření a vymýšlení stále nových jídel, stačí si jen vybrat a objednat. O zbytek se postará eFiShop.cz, online obchod s jídlem a pitím. Také byste si vybrali? Vstřícnost je u lidí z eFiShop.cz jednou z hlavních priorit, neváhejte je kontaktovat pro doplňující informace na webových stránkách www.efishop.cz nebo zákaznické lince +420 515 555 565.

kurýr eFiShop.cz

kurýr eFiShop.czZdroj: eFiShop.cz

Internetový obchod s jídlem eFi Shop.cz založila investiční skupina e-Finance, a.s. , která spustila plánovanou výrobu vakuovaných chlazených hotových jídel k uskladnění s předstihem, a to již od března roku 2020. Koncern e-Finance, a.s. je známý zhodnocováním finančních prostředků občanů v investičních nemovitostech. Za tímto účelem vydává dluhopisy pro občany.