Equa bank nabízí neúčelovou půjčku - Minutovou půjčku, která umí řešit téměř každou finanční situaci. Bez spolužadatele si lze půjčit 5000 – 600 000 korun, k vyřízení stačí jen občanský průkaz. Pokud je půjčka schválena, může mít žadatel peníze na účtu klidně do 3 minut. Úroková sazba u Minutové půjčky začíná již na 4,9 % ročně, což je jedna z nejnižších sazeb na trhu.  Žadatel si přitom může nastavit výši splátek a dobu splácení tak, jak mu to nejvíce vyhovuje.

Půjčka v mobilu – nejpohodlnější přístup k penězům

Klienti Equa bank si mohou vyřídit Minutovou půjčku prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Výhodou této služby je rychlost, požadované peníze může mít žadatel o půjčku na svém účtu téměř okamžitě, ať je kdekoliv po celém světě. Stačí mít jen stáhnutou aplikaci mobilního bankovnictví Equa bank, které patří k těm nejmodernějším na trhu.

RePůjčka – sloučení nebo převedení půjček za výhodnějších podmínek

Kromě klasické Minutové půjčky nabízí Equa bank také sloučení všech půjček do jedné s výhodnějšími podmínkami nebo refinancování stávající půjčky od jiné společnosti. Konsolidovat lze běžné půjčky, kreditní karty, kontokorenty, karty od splátkových společností, úvěry a leasingy na auto i účelové půjčky. Po sloučení klient získá výhodnější podmínky a může tak snížit splátky až o polovinu. RePůjčka – refinancování garantuje úsporu na každé převedené půjčce. V průměru klienti u Equa bank ušetří 20 000 - 30 000 korun při stejné době splácení. RePůjčku je možné sjednat až do výše 700 000 korun.

Výhody půjčky od Equa bank:

  • Rychlý a jednoduchý proces – online prohlášení příjmů, bez zbytečného papírování.

  • Splatnost u všech produktů až 10 let.

  • Bez ručitele.

  • Čerpání půjčky ihned po podpisu smlouvy.

  • Zřízení a měsíční vedení půjčky zdarma.

  • Možnost předčasného splacení zdarma kdykoliv po celou dobu trvání.

  • Výhodné pojištění pro případ nepříznivých životních situací.

  • Ke každé půjčce zdarma nejvýhodnější běžný účet na trhu s bezplatnými výběry ze všech bankomatů po celé ČR.

 

Více informací na www.equabank.cz