EVROmat a.s., největší výrobce okapových systémů a klempířských prvků v české republice, dosáhl v srpnu rekordní úrovně prodeje. „V srpnu jsme dosáhli nejvyššího měsíčního objemu prodeje v tomto roce a zisk z prodej výrobků i zboží dohromady byl v srpnu o celou čtvrtinu vyšší, než v roce 2015. Věřím, že za to vděčíme zejména posílením motivace prodejců i prodejních týmů na pobočkách," říká generální ředitel a předseda představenstva ing. Vít Hroch. „Tento výsledek nás stál nemalé úsilí, ale naši spolupracovníci zejména ve výrobě zvládli vše na jedničku."

EVROmat a.s. s ročním obratem okolo tři čtvrtě miliardy Kč nabízí veškerý sortiment pro realizaci střech na celkem deseti pobočkách rozprostřených od Karlových Varů po Ostravu. (www.evromat.cz)

„Naším cílem je stát se nejpružnějším a nejkvalifikovanějším dodavatelem jak klempířů a pokrývačů, tak koncových zákazníků. Víme, že máme v této oblasti ještě co zlepšovat, přesto již teď představujeme špičku v oboru. V blízké době doplníme náš sortiment o kovové, především odvětrávané fasádní systémy. Tato velmi variabilní a esteticky zajímavá řešení v současnosti představují módní trend, který chceme sledovat," vysvětluje ing. Vít Hroch.

„Přestože jsme největší výrobce v oboru, není EVROmat mezi veřejností příliš znám. Proto začínáme rozvíjet naši propagační činnost a podporu prodeje, aby se každý, kdo potřebuje řešit zastřešení, okapy, či opláštění budovy dozvěděl, kde je pro něj připraveno nejlepší řešení.

Máme mnoho příležitostí, jak firmu dále zlepšovat. Máme ale jednu zcela zásadní prioritu – a to je spokojený zákazník. K tomuto cíli směřují veškeré naše aktivity.

Ročně vyrobíme a prodáme větší množství žlabů i svodů, než by bylo potřeba na propojení jednoho konce republiky s druhým. K tomu plechové střešní krytiny o rozloze cca 100 fotbalových hřišť. A k tomu veškeré doplňky a jiné zboží. Přes tyto objemy je kvalita měřená spokojeností zákazníka tím hlavním ukazatelem, kterým měříme naší úspěšnost."