Zjistěte, jak fungují nové Lázně Fénix v centru Prahy a jak mohou pomoci i vám. V závěru článku naleznete speciální dárek.

Co jsou Lázně Fénix?
Jedná se o specializované zařízení se zaměřením na ozdravení těla pomocí speciální kombinace přístrojových a manuálních procedur. Lázně Fénix pracují na bázi unikátního konceptu, který je zcela odlišuje od jiných zařízení.

V čem jsou Lázně Fénix jiné?
Kromě šikovných rukou, příjemných relaxačních prostor, jednodruhových manuálních a přístrojových procedur, jsou lázeňskou specialitou kombinované balíčky služeb - tzv. zážitky. Zážitky v sobě kombinují manuální i přístrojové procedury tak, aby pomohly pročistit a zprůchodnit lymfatický systém, ulevit od bolestí, odstranit vrásky, zhubnout, modelovat postavu či redukovat celulitidu.

Pro koho jsou vhodné Lázně Fénix?
Přijdou si zde na své opravdu všichni. Lidé pokročilého věku přichází, aby si ulevili od chronických bolestí a zrelaxovali své tělo. Dále pak lidé středního věku, kteří zde řeší problémy spojené s neprůchozí lymfou, nadváhou, potřebují své tělo ozdravit, získat zpět ztracenou energii nebo omladit pleť (nejen dámy!). Výjimkou nejsou ani mladší lidé, kteří tráví hodně času u počítače nebo jiné stagnující polohy a trpí proto bolestmi zad, kloubů i hlavy, žijí ve stresu a potřebují si odpočinout. Každý je vítán! 

A co slibovaný dárek?
Pro čtenáře Denik.cz připravily Lázně Fénix speciální nabídku na uvítanou. V lázních věří, že pouze čistá lymfa je základem zdraví. A s jistotou ví, že i v létě je ještě čas doladit postavu do plavek. Těšít se proto můžete na 2 speciální zážitky:

1. Zážitek na zprůchodnění lymfy, který trvá 90 minut a zahrnuje speciální lymfatickou masáž, přístrojovou podtlakovou masáž a závěrečnou lymfodrenáž, která z těla vyžene nahromaděné toxiny, soli a další škodliviny, které způsobují zdravotní problémy, nedostatek energie, chronickou únavu a problémy se spaním. Po tomto zážitku budete odcházet jako na obláčku, s lehkostí a úsměvem na rtech.
 
2. Zážitek na hubnutí a modelaci postavy, který trvá celkem 60 minut a zahrnuje speciální přístrojové ošetření “drtičem tuku”, který působí do hloubky a rozmělňuje tukové buňky, čímž napomáhá hubnutí, modelaci postavy i redukci celulitidy, a závěrečnou lymfodrenáž, která tělo pročistí a zbaví škodlivin.
 

Kterýkoliv z těchto zážitků můžete právě teď získat pouze za 690 Kč (běžná cena 1.650 Kč). Stačí si zarezervovat termín na telefonu +420 774 027 580 a nahlásit heslo DENIK.CZ.

www.laznefenix.cz

Zdroj: Lázně Fénix