Většina nenahraditelných vlastností vinylových podlah Adore vychází z jedinečného složení a propracovaného výrobního postupu. Podlahy Adore vznikají z husté směsi s příměsemi bambusové moučky a stříbrných a keramických částic a to za velmi vysokého tlaku a teploty.

Tento postup nelze napodobit, proto se Adore podlahy těžko zaměňují za běžné vinylové podlahy, i když zrovna nepatříte k odborníkům. Adore podlahy jsou věrné svojí předloze. Materiály, které napodobují, od těchto podlah nerozeznáte. A to ani pokud se jich dotknete: „Při navrhování podlah Adore pracujeme ve 3D. To znamená, že se nespokojíme s běžnou vizuální věrností, ale snažíme se napodobit i všechny nerovnosti jako jsou letokruhy nebo suky, díky nimž jsou podlahoviny z přírodních materiálů tak unikátní“ vysvětluje Luděk Jiřík, zástupce společnosti Adore Floors pro Českou republiku a Slovensko.

Nejodolnější podlahoviny na trhu

Díky pečlivému výrobními postupu jsou Adore podlahy připraveny na všechny běžné projevy vašeho užívání, včetně pojezdu kancelářských židlí a ostrých drápků domácích mazlíčků. Ondřej Kuran, jeden z předních podlahářů v pelhřimovském regionu uvedl: „Největší prověrkou odolnosti procházejí podlahy u vchodových dveří. Pod nimi se zachytávají prach a kamínky, jimiž potom při každém pohybu dveří šoupeme sem-tam. Adore podlahy s tímhle nemají problém. I po letech u vchodových dveří vypadají jako nové. Horší je to s nekvalitními podlahami z hobby marketů a od no-name firem. Taková podlahy kvůli rozsáhlému poškrábání často měníme i jen pár let od původní pokládky.“

Kromě mechanického poškození uživatele běžných vinylových podlah nezřídka trápí také neschopnost podlah odolávat vodě a potažmo i bakteriím, plísním a houbám: „Ano, víme o tom. Většina běžných vinylů do sebe nasákne vodu a pak se rozpíná a praská. Taky se stává, že ve vinylech bují plíseň, což je v podstatě nevratná závada, protože dochází k narušení barvy a struktury. Takové podlahy jsou na vyhození, takže i když jejich počáteční náklady byly o něco nižší, v konečném důsledku se to zákazníkovi prodraží“ potvrzuje i Ondřej Kuran.

Protože většina vinylových podlah z hobby marketů si s vodou nerozumí, musíte být maximálně opatrní i při běžném užívání. Problém může nastat už jen při vytírání – pokud vám voda někde vystříkne a vy si toho nevšimnete, podlahu už nezachráníte. Výrobci běžných podlah proto striktně zakazují třeba i pokládku v koupelně.

V kontrastu s tím se Adore podlahy hodí k instalaci všude: „V posledních dvou letech se zvýšila poptávka po pokládce vinylových podlah do koupelen. Je to sílící trend. Lidé zjistili, že kvalitní vinyly toho hodně vydrží a protože to vypadá ultra moderně, obkládáme jimi celé koupelny, včetně sprchových koutů.“

Doživotní záruka

Největší kontrast mezi Adore vinylovými podlahami a jejich levnými napodobeninami či nekvalitními podlahami z hobby marketů spočívá v poskytované záruce. Výrobci pochopitelně sami vědí, co ve svých podlahách mají a tak se podle toho zařizují.

Běžní výrobci vám na své vinylové podlahy dají záruku maximálně 5 až 10 let a i to je hodně. Adore podlahy jsou na tom o poznání lépe: „Adore podlahy jsou navrhovány tak, aby z nich měly užitek ještě i děti vašich dětí. Víme, že přečkají jakékoliv běžné namáhání a proto na ně poskytujeme doživotní záruku při položení v obytných prostorách a 25letou záruku při pokládce v komerčních zónách“ dodává Luděk Jiřík.

Zdroj: J & J RENOVA, s.r.o.Více informací o vinylových podlahách Adore získáte na internetových stránkách adorevinyl.cz, na telefonu 777 606 087 nebo na emailu: obchod@adorepelhrimov.cz

PŘIJĎTE SE PŘESVĚDČIT K NÁM DO PELHŘIMOVA 

O kvalitě podlahovin Adore a o jejich neskutečné vizuální i dotekové věrnosti se můžete přijít přesvědčit také do showroomu, který najdete v našem okrese na adrese: Krasíkovická 2140, Pelhřimov