Pravděpodobně máte svoje skladové prostory. Pravděpodobně vám však v tak významné době, jako je čas předvánoční, nestačí, protože „nafouknout“ je opravdu neumíte. Vaši zákazníci mají velká očekávání a od jejich plnění jste tady vy. Jak je ale splnit, když nemáte možnost objednat zboží více?

 Jedno řešení by tu bylo. Naučte se využívat externí sklady Less Mess Storage. Pojďme si konkretizovat, alespoň některé, výhody externího skladu.

  • Skladování, úklid, provoz – na to vše potřebujete zaměstnance, zde vám uspoříme čas i peníze, za naše máme zodpovědnost my a osobní náklady jdou také za námi.
  • Růst prostor – předpokládáte potřebu větších prostor, než máte u svých provozoven, je to ale jenom na určitou dobu? Přece kvůli tomu nebudete investovat do nákupu prostor, které vám v jiném období nebudou vykazovat žádné zisky. My vám nabídneme tak velký prostor, jaký opravdu potřebujete, a jenom na tu dobu, která je pro vás výhodná.
  • Přístup do skladu – jak jinak než 24 hodin, 7 dní v týdnu.
  • Zboží v bezpečí – i o to se vám samozřejmě postará externí sklad.
  • Balicí materiál – u kvalitních externích skladů je jeho dostupnost samozřejmostí.

Výhod lze najít spoustu, pro každého je prioritní jiná, pro všechny je však společná potřeba, potřeba externího skladu.

 Je to pro vás novinka …

… a nevíte, jak si sklad pronajmout? Nejedná se o složitý proces. Oslovte nás a my vám s celým postupem rádi pomůžeme a s celým stěhováním k nám poradíme. Na vás je, kolik věci si u nás uskladníte a na jak dlouhou dobu. Rozmyslete si to a pak se s námi spojte. Najdeme pro vás tu nejlepší variantu uskladnění vašeho zboží.
Zdroj: Asset Media

Bezpečí na prvním místě

Bezpečnost je, byla a bude u nás vždy na prvním místě. 24 hodin, 7 dní v týdnu. To je nepřetržitá doba, po kterou jsou vaše věci střeženy ve skladových prostorech Less Mess. Díky unikátnímu osobnímu kódu, máte přístup ke svému bezpečnému skladu 24 hodin, 365 dní v roce. Veškeré prostory, tedy i ty, které se týkají vašeho uskladněného zboží, jsou monitorovány tím nejlepším kamerovým systémem.

Obalový materiál si pořiďte přímo u nás

Vaše uskladněné zboží si zaslouží tu nejlepší péči. V našem e-shopu http://www.eobalak.cz/cs/ si poříďte veškerý obalový materiál, krabice různých velikostí pro různé zboží, motouzy, lepicí pásky nebo přímo celé balicí sety. Objednané zboží si nechte poslat nebo si ho osobně vyzvedněte v Praze 7, v Holešovicích.

V Praze nás najdete ve třech lokalitách

Teď už víte, co si chcete uložit. Už to máte zabalené. Zbývá poslední krok, najít si v Praze nejbližší sklad Less Mess, na výběr máte tři lokality:

Holešovice, Argentinská: +420 296 788 111, holesovice@lessmess-storage.com
Dejvice, Evropská: +420 235 301 829, dejvice@lessmess-storage.com
Pankrác, Na Křivině: +420 241 485 570, pankrac@lessmess-storage.com

Zajímá vás ještě něco?

Neváhejte a oslovte nás, jsme tu pro vás, a to nejenom v časech předvánočních. Další informace můžete zjistit i lince zdarma 800 800 807.
Zdroj: Asset Media