Procházka jako v Paříži, Miláně nebo Londýně? Můžete se tak cítit hned za rohem v Designer Outlet Parndorf. Od 23. do 28. srpna tu najdou módní nadšenci módní kousky jako z přehlídkového mola - až o 70 % levnější. Ať už hledáte luxusní, sportovní nebo beauty značky - najít svoje oblíbené položky je během Fashion Shopping Weeku velmi jednoduché! Geox, Pandora, Porsche Design, Lacoste, Guess, Roberto Cavalli a mnohé další designérské značky mají v rukávě skvělé nabídky a kousky, které budou pro tuto sezónu nezbytné. A když vás během nákupní horečky přepadne hlad, můžete si užít perfektní přestávku od nakupování. Ať už půjde o příjemný oběd, čerstvou kávu a nebo zmrzlinu, odpolední občerstvení nebo drink po práci -  Designer Outlet Parndorf nabízí všechno od kaváren, restaurací až po foodtrucky, ve kterých najdete bublinkový čaj, regionální občerstvení nebo neobvyklé druhy zmrzlin.

Mario Schwann, generální ředitel Designer Outlet Parndorf:

„Obrovský výběr designérských, luxusních a sportovních značek - rozmanitost značek v našem centru je skutečně působivá. Velmi se těšíme na Fashion Shopping Week na konci srpna. Další příležitost udělat si pěkný výlet do Burgenlandu a zastavit se na nákupy v Designer Outlet Parndorf. Naše partnerské značky připravily opravdu skvělé nabídky s prodlouženou otvírací dobou od pondělí do pátku do 21:00.“

Zdroj: Neopublic – Parnsdorf

Luxus a sport: Vlajkové lodě a exkluzivní designy obchodů

Mnoho dalších objevů na vás čeká v Designer Outlet Parndorf. Nové, luxusní a moderní vlajkové obchody s úplně novým konceptem nyní rozbuší srdce mnohým milovníkům trendů. Tommy Hilfiger zapůsobí nejen skvělými kolekcemi, ale i unikátním konceptem obchodu, včetně kavárny „v obchodě“, která je ideální na nákupy a přímo na vás křičí, abyste se v tomto obchodě zdrželi.

Novinky nabídnou i prémiové a luxusní značky: Hugo Boss je po rekonstrukci zpět novou, rozšířenou prodejnou. Módní značka nabídne kolekce BOSS, které se stylově hodí do každého šatníku. Nakupování bude obzvlášť rozmanité, každému se líbí něco jiného - návštěvníci by proto měli navštívit i nový Joop! Ten je další povinnou návštěvou v seznamu: Kultovní městská a moderní značka plná lesku září v nové nádherné prodejně a nabízí všechno od módy, šperků, hodinek, brýlí až po zkrášlující produkty pro moderní ženy a muže.

Zhruba 160 obchodů se širokým mixem značek a obrovským výběrem značkové módy, šperků, obuvi, trendových sportovních a domácích potřeb i módy pro děti - to je skutečná nákupní zábava. Díky prodloužené večerní otevírací době od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 si mohou návštěvníci každý den užít nakupování bez stresu.

Mega prodejna Adidas: Nové zážitky z nakupování na prodejní ploše 1 000 m²

Designer Outlet Parndorf, známý svou širokou škálou sportovních značek od Nike, Puma až po Under Armour má nejlepší výběr funkčního oblečení a sportovního vybavení - ať už na cvičení doma, anebo na další outdoorové dobrodružství. Pokud jde o sportovní obuv, tak trendy rozhodně určuje Adidas. Kultovní značka si v novém obchodě zakládá na moderním designu a kvalitní prezentaci produktů. Kolekce sportovního oblečení a životního stylu na rozšířené ploše víc než 1 000 m² - víc už to není možné. Adidas vás zve na speciální zážitek pro všechny milovníky sportu.