Podmínky úvěrů se každým rokem mění. Nastávají změny, které jsou žádoucí, ale také ty, o které moc nestojíme. Bankovní i nebankovní společnosti to začínají mít čím dál tím složitější a těžší, zejména v případě úvěrů, u kterých se změnily podmínky a není tak jednoduché dosáhnout na vysoký úvěr například když máte nízký příjem nebo nedej bože nějaké jiné finanční problémy. Některá pravidla platila již v minulosti, s některými se setkáváme nově, ovšem co je pozoruhodné, je, že každá instituce si jistá pravidla může zvolit sama. Co tedy je možné nabídnou a v jaké podobě?

Americká hypotéka je finanční možnost získání peněz s ručením nemovitostí. Často se objevují názory, že ručení nemovitostí není výhodné, ovšem to neplatí v našem případě, protože díky ručení nemovitostí, vám můžeme poskytnout mimořádně nízký úrok. V tomto směru existují i další produkty, jako je americká hypotéka bez registru.

Zdroj: pixabay.com

Dostane se na podnikatele i spotřebitele

Základní rozdíl mezi spotřebitelským úvěrem a podnikatelským jistě znáte.

Podnikatelský úvěr si mohou sjednávat pouze firmy, podnikatelé nebo osoby samostatně výdělečně činné. Oproti tomu běžný spotřebitelský úvěr si může sjednat kdokoliv. U podnikatelského se musí získané peníze z úvěru použít do podnikání. v případě spotřebitelských úvěrů můžete finance vynaložit jakýmkoliv způsobem. Často se jedná v tomto případě právě o americkou hypotéku, kterou lidé využívají na pokrytí jakýchkoliv výloh. S penězi totiž můžete platit cokoliv, co potřebujete, takže můžete zaplatit dluhy, exekuce, ale také konsolidovat půjčky, nakoupit majetek, vyplatit rodinu z nemovitosti, koupit si byt, postavit dům a spoustu dalšího.

V případě bankovní společnosti by vás čekal poměrně vysoký úrok, neboť bankovní společnosti se vždy ptají na záměr, na který peníze použijete, jedná se tedy v jejich případě často o účelný úvěr.