Vaše společnost je na trhu už hodně dlouho. Můžete říct, díky jakým službám jste se udrželi stále aktivní na realitním trhu a čím se odlišujete od konkurence? Co všechno patří do portfolia Vašich služeb?
Aby bylo pro klienty, kteří se rozhodnou pro nějakou z našich nemovitostí, vše jednodušší, dostanou od nás kompletní službu včetně financování, pojištění nebo prodeje vlastní nemovitosti, kterým je plněna buď celá, nebo částečná úhrada kupní ceny nové nemovitosti. 

Můžete nám představit aktuální developerský projekt v Plzni?
Projekt BD Truhlářská je náš vysněný projekt, neboť na této adrese jsme měli sídlo firmy od roku 2003. Místo, které je jedinečné, alespoň pro nás, výhled na řeku Mži nebo zase na jižní stranu směrem k náměstí, z vyšších pater výhled na katedrálu svatého Bartoloměje. 

vizualizacevizualizaceZdroj: GLOBÁl spol. s r.o.

Vaše společnost je podepsaná pod řadou staveb. Mimo jiné je to nyní také zmíněná  moderní budova o šesti nadzemních podlažích navržená ateliérem PRO-STORY. Najdeme ji v centru města a je navržena v duchu čisté pravidelné architektury jednoduchého rastru s velkým prosklením. Navíc bude pro byty v 6. patře ve výhradním užívání relaxační zóna, tedy střešní zelená zahrada s bazénem. Můžete prozradit něco bližšího k tomuto klenotu a zda jsou ještě nějaké byty volné?
Dům je navržený ateliérem PRO-STORY – architektem Jiřím Zábranem, který má „svůj styl“, a myslíme si, že dokonalý. Navrhl dům v duchu jednoduchosti s velkým prosklením, který se na toto místo prostě přesně hodí.  Najdete tu byty od 1+kk až po velké 4+kk, kdy každý z bytů má lodžii, parkovací stání v podzemních garážích přímo pod domem a ve standardním vybavení nechybí ani klimatizace, aby komfort bydlení byl dokonalý.

Aktuální nabídku najdete na www.realityglobal.cz/bydleni-centrum-plzen

 náhled bytuZdroj: GLOBÁl spol. s r.o.