Ústí nad Labem – Ford Homolka otevřel novou a jedinečnou prodejnu FordStore v ústeckých Všebořicích.

Slavnostní večer se nesl v pravém americkém stylu. Zprovoznění FordStore moderovala Zorka Hejdová a nechybělo ani vystoupení dívčího hudebního tria INFLAGRANTI. Zatančila i skupina Her Majesty ve stylu Pomády.

Úvodní slovoZdroj: Ford Homolka

VystoupeníZdroj: Ford Homolka

Taneční vystoupeníZdroj: Ford Homolka


Speciálně vyškolený personál nové prodejny si své zákazníky bude hýčkat. Na zájemce čeká například luxus v podobě okázalého zákaznického servisu.

Majitel Fordu Homolka v Ústí nad Labem Rudolf Homolka redakci řekl, že pro tento večer je pro něj jakýmsi vyvrcholením jeho působení u Fordu, se kterým spolupracuje již 27 let.

AutosalonZdroj: Ford Homolka


„Nikdy jsem netušil, že bych mohl přijít k takovému dílu. FordStore je totiž jakási prémie u Fordu, kde jsou prodejny rozděleny do třech kategorií. Je to FordStore, FordPremie a FordStandard. Jak již bylo řečeno FordStore je privilegium velikých měst jako je Paříž, Řím, Barcelona a do Ústí nad Labem by taková to prodejna nikdy nepřišla. Ale díky tomu, že u Fordu působím sedmadvacet let, tak mi to Ford přiřkl," popsal cestu k vysněné prodejně v Ústí nad Labem majitel Fordu Homolka.

Od mala si prý hrál s auťákama, vyučil se automechanikem a dodělal si strojní průmyslovku. S otcem neustále pracoval s automobily. Rudolf Homolka byl totiž druhý soukromník v 1983, který za totalitního režimu dostal oprávnění na soukromou opravu vozidel. Tím prvním člověkem v republice byl umělecký kovář Bouzek.

První auto Rudolfa Homolky byla žlutá škodovka 110, kterou vlastnila velká část obyvatel někdejšího Československa. Na automobilech upřednostňuje bílou, nebo černou barvu.

Zprovozněním jedinečné prodejny FordStore si Rudolf Homolka splnil svůj sen.