V pátek a sobotu se místní prodejna promění v zábavnípark pro malé i velké a vyřádit se zde bude moci doslova celá rodina. Připravená bude kompletní nabídka vozů Ford s možností si jednotlivé modely ihned vyzkoušet a projet. Navíc bude možné soutěžit o zajímavé výhry.

Nejen motocykloví nadšenci se mohou těšit na zajímavé povídání známého jezdce rallye Davida Pabišky, který se přijde podělit o své zážitky z několika Rally Dakar. A navíc zde předvede i svůj závodní speciál, se kterým jednu z nejnáročnějších rallye na světě absolvoval. Součástí programu bude i hudební produkce, ochutnávka místních specialit a nezapomnělo se ani na hry a atrakce pro ty nejmenší.

Jako vrchol celé akce je připravena přehlídka zbrusu nové modelové řady Ford ST-Line. Nadupané verze známých modelů Ford si návštěvníci budou moci na místě prohlédnout a vyzkoušet.

A co je hlavní? Všichni zúčastnění budou moci soutěžit o zapůjčení jednoho z ostrých sportovních modelů ST-Line s plnou nádrží na celý víkend. Kdo si navíc koupí při akci některý z nabízených vozů, dostane zdarma prodlouženou záruku, zásobu olejů či paliva.

Tak nezapomeňte! Dny otevřených dveří Ford Louwman se konají 7. a 8. října 2016 vždy od 8.00 do 17.00.