Vyhlášení 25. ročníku soutěže „Českých 100 nejlepších“ v letošním roce proběhlo online, stejně jako mnoho jiných podobných akcí. Úvodní slovo před vyhlášením vítězů pronesl předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu pan Radek Vondráček a prezident společnosti Comenius pan Karel Muzikář. Gala večer ve Španělském sále Pražského hradu bude tedy o to více očekáván v příštím roce.

„Je pro nás velkou ctí, že v této mimořádné době transformace společenských i ekonomických systémů, kterou vnímáme jako příležitost, ale také nezbytnost, k vlastní změně přístupů a postojů a důrazu na náš osobní a odborný růst, je naše práce takto oceněna. Pro další období je pro nás toto umístění závazkem na naší vlastní cestě k neustálému zlepšování služby zákazníkovi, s důrazem na ochranu životního prostředí, ve kterém žijí naše rodiny ale také motivací k neustálému vývoji, inovacím a diferenciaci.“ hodnotí ocenění předseda představenstva společnosti Fosfa Ing. Ivan Baťka.

O společnosti Fosfa
Fosfa byla založena v roce 1884 a jako Life Science společnost a největší zpracovatel fosforu v Evropě vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované technické aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí vlastní řadu přírodních produktů nejvyšší kvality pro péči o tělo a domácnost Feel Eco a pod značkou Feel Greens pěstuje v první vertikální farmě na území České republiky zejména microgreens, jako superfood budoucnosti bez použití pesticidů, růstových regulátorů a GMO.

ilustrační fotoZdroj: Fosfa a.s./archiv