Jsme tu pro Vás již více než 20 let

Příběh GLASPROFI

V roce 1986 byla ve Wiesau založena „Sklářská obchodní společnost Profi mbH“, zkráceně GLASPROFI, která byla původně založena jako velkoobchod. O tři roky později společnost rozšířila a získala výrobní haly ve Weidenu. Portfolio se také změnilo: společnost GLASPROFI začala investovat do oblasti bezpečnostního skla.V roce 1994 společnost GLASPROFI získala první pece Tamglas a začala vyrábět tvrzené bezpečnostní sklo (ESG). Postupně GLASPROFI rozšířila své strojní zařízení, investovala do moderního stroje na zpracování skla a inovačního softwaru. V důsledku toho společnost dokázala vyrábět vysoce kvalitní skleněné tabule, ať už jednotlivě, nebo sériově, a také je v krátké době dodávat. ​​Brzy poté se společnost zařadila mezi dodavatele známých výrobců sprchových koutů.V roce 2000 se společnost GLASPROFI opět rozšířila zakoupením areálu Schöninger v Luhe-Wildenau. Počítačové stroje na zpracování skla umožnily pracovat rychle a při menších ztrátách materiálu. Od roku 2005 patří společnost GLASPROFI do skupiny FLACHGLAS WERNBERG GROUP.

GLASS PROFI - dokonalost bez kompromisů

Zdroj: denikZdroj: denik 

Tvrzená bezpečnostní skla PROFIDUR® ESG

 

Individuální zakázková výroba

Naší specialitou jsou skleněné desky zhotoveny na míru a přesně přizpůsobené vašim potřebám. Dokonce ani neobvyklé rozměry ani poměry stran nejsou pro nás problémem: nabízíme nejen poměr stran 1:10, ale vyrábíme i sklo v poměru 1:20. Navíc se nejedná pouze o standardní velikosti: v našem případě má nejmenší možné sklo diagonálu 250 mm, největší plocha je 2440 x 4800 mm. Mimo jiné vyrábíme sprchové kouty, kuchyňské zadní stěny, dělící stěny, kuchyňské desky, sauna-sklo a skleněné dveře. Samozřejmě také umíme nařezat jednotlivé skleněné desky dle vašich požadavků. S tímto sortimentem výrobků patříme mezi nejsilnější poskytovatele tvrzeného bezpečnostního skla v Evropě.

Inovativní povrchová úprava skla

Nabízíme kompletní sortiment vrtných a dokončovacích technik: pískování, sítotisk, leptání, drážkování a všechny druhy frézování i složitého vrtání.

Digitální tisk dle Vašich návrhů

Díky novému procesu digitálního tisku můžeme vaše motivy přenést na sklo.

 Zdroj: denik

Přidejte se k nám!

Pro naši německou centrálu v Luhe Wildenau, PSČ 92706 hledáme německy hovořící spolupracovníky do dvou a třísměného provozu výroby plochého skla:

 

Pomocné pracovníky výroby (m/ž)

Mechaniky (m/ž)

 

Zkušenosti v oblasti výroby a kontroly kvality výhodou.

 

Náplň práce:

 

Manipulace / pokládání skleněných desek pomocí manipulační techniky

Příprava a obsluha strojů, dohled nad výrobními procesy

Kontrola zakázek v systému, zadávání zakázek do systému

 

Nabízíme:

Kartu Edenred na tankování a nákupy

30 dnů dovolené

Podporu při organizaci společných jízd s našimi českými spolupracovníky

 

 

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy v německém jazyce na:

Flachglas Wernberg GmbH

Frau Katja Skirl

Nürnberger Str. 140

92533 Wernber-Köblitz

karriere@flachglas.de

 

https://www.glasprofi.de