Závod v Ústí nad Labem se zabývá nejen výrobou a distribucí řepkového oleje, ale obchodujeme a distribuujeme více než 90 druhů výrobků vlastní produkce i třetích stran. Dále zajišťujeme jejich financování, zpracování, skladování, logistiku a další služby jak pro zpracovatele tak pro spotřebitele.

Zdroj: Glencore Agriculture Czech s.r.o.

Disponujeme silným zázemím nadnárodní společnosti. Glencore Agriculture je světový lídr v oblasti získávání, manipulace, zpracování a marketingu zemědělských komodit a produktů. Díky působení ve více než 35 zemích světa s více než 13 000 zaměstnanci vytváříme hodnotu pro výrobce v místě původu a zákazníky v místě určení. Zaměřujeme na udržitelnost, bezpečnost, kvalitu a spolehlivost všeho, co děláme.

Zdroj: Glencore Agriculture Czech s.r.o.

Na český trh jsme vstoupili v roce 2011 zakoupením a znovuoživením závodu, jehož historie sahá až do 19. století. Schichtovy závody bývaly synonymem pro rozvoj, úspěch významného a sociálně zodpovědného zaměstnavatele. Tuto historii chápeme jako závazek a odkaz, ke kterému je třeba se s úctou a odpovědností hlásit.

Zdroj: Glencore Agriculture Czech s.r.o.

Nyní působíme na trhu práce jako silný a zodpovědný zaměstnavatel. Ctíme principy etiky, ekologie, společenské odpovědnosti a podporujeme rozvoj vědy a výzkumu. Snažíme se podporovat kulturní i sportovní vyžití a vzdělávání našich zaměstnanců.

Zdroj: Glencore Agriculture Czech s.r.o.

Jako moderní obchodně-výrobní společnost nabízíme širokou možnost pracovního uplatnění ve výrobě, laboratoři, marketingu, obchodu, logistice a v personalistice. Klademe důraz na to, jaká jste osobnost, stejně tak jakou máte zkušenost a motivaci. Jsme schopni se Vám individuálně věnovat, vést a vzdělávat Vás.

Zdroj: Glencore Agriculture Czech s.r.o.Glencore Agriculture Czech s.r.o.

Na co se u nás můžete těšit:

Moderní pracovní prostředí ve zrekonstruovaných prostorech, kanceláře a centrální šatny splňující nejvyšší standard. Samozřejmostí je i občerstvení na pracovišti a vlastní kantýna. Měsíční a čtvrtletní bonusy, roční prémie, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, firemní životní pojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, firemní akce a Glencore výrobky.

HLEDÁTE STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ V MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI?

Rádi Vás přivítáme v našem týmu!

Kontaktujte nás:

moje.kariera@glencore.com; tel.: +420 776 222 303

www.glencoreagriculture.cz; www.glencoreagriculture.comwww.oleana.cz

Odkazy:

https://www.prace.cz/hledat/?searchForm%5Blocality_codes%5D=&searchForm%5Bprofs%5D=&searchForm%5Bother%5D=glencore+agriculture&searchForm%5Bemployment_type_codes%5D%5B%5D=201300001&searchForm%5Bminimal_salary%5D=&searchForm%5Beducation%5D=&searchForm%5Bsuitable_for%5D=&searchForm%5Bsearch%5D=

https://www.jobs.cz/prace/?company%5B%5D=612792397

Zdroj: Glencore Agriculture Czech s.r.o.