Hadice s koncovkami, plochá těsnění na míru, silikonové a pryžové profily v metráži, to je nosný sortiment GUMEXU. Navazuje na něj pestrá škála dalších produktů: zvukové izolace, lepené manžety, průmyslové podlahoviny s desénem, atypické o-kroužky, lamelové clony, čisticí rohože a servis na dopravníkové pásy. Zákazníci oceňují velké skladové zásoby a schopnost firmy dodat výrobek na míru už od jednoho kusu. GUMEX využívá pro zpracování zakázek jak řezací plotry, tak i vysokotlaký vodní paprsek.

Rychlé a precizní vyhovění požadavkům zákazníka je základ. Ale je třeba vidět dopředu a ještě „za roh" – tam, kde konečný uživatel produkt nebo na míru zhotovený výrobek právě aplikuje. Anebo  kde nákupčí potřebuje rychle sehnat chybějící produkt. A tak skladníci GUMEXU označují zboží pro expedici nejen názvem produktu, ale také číslem objednávky, případně vlastním evidenčním číslem odběratele. O každém výrobku je veden záznam, který ušetří čas odběrateli, neboť při opakované objednávce je shodný kus už vyráběn bez nutnosti dalšího upřesňování.

Zdroj: GUMEX, spol. s r.o.

Na pečlivém výběru stěžejních dodavatelů velmi záleží – a s GUMEXEM spolupracují firmy tak zvučných jmen, jako např. Alfagomma, Semperit, Megadyne, Westfalia nebo John Guest. Firma si zakládá i na dlouhodobých vztazích s odběrateli, mezi které patří významné firmy i živnostníci. Jak uvádí obchodní ředitel Radim Vajčner: „Naši zákazníci věří kvalitě našich výrobků i služeb, proto jsme se rozhodli otevřít další pobočku v České republice, a to v Hradci Králové. Máme zde značný počet odběratelů, kterým vycházíme takto vstříc. Chceme jim dát k dispozici naši kamennou základnu – kancelář i sklad, abychom jim ušetřili cestu k nejbližší pobočce až do hlavního města. Budou si moci prohlédnout a „osahat“ vzorky produktů, být v co nejbližším kontaktu s našimi hradeckými specialisty prodeje i skladníky. Jsem přesvědčen, že oslovíme i nové zákazníky. Přejeme si, aby mohli požadovaný produkt vzít a rovnou ho namontovat, neztráceli čas sháněním dalšího příslušenství nebo testováním vhodnosti metodou pokus-omyl. Certifikace našeho podnikání dává našim zákazníkům jistotu, že děláme pro bezchybné fungování jejich provozů opravdu maximum. Vnímáme podporu od našich odběratelů a velmi si vážíme i cenného prvenství v soutěži Firma roku 2019 za Jihomoravský kraj."

GUMEX – pružný a blízký partner i pro zákazníky nové královéhradecké pobočky:

Zdroj: GUMEX, spol. s r.o.