Kvalitní vzdělání za využití moderních výukových metod a technologií – jasně! To je přece standard! Je tedy zbytečné hovořit o využívání dataprojektorů, o počítačovém vybavení všech učeben, interaktivních tabulích, multimediálních učebnách a tom, že se nás dá zorientovat v rozvrhu či školním prostoru pomocí hlasem ovládané obrazovky.

O schopnostech našich studentů dokonale se zorientovat ve světě techniky a uplatnit ji v praxi vypovídá už jen to, že oni sami jsou tvůrci školního informačního systému, v němž si zajistíte vše potřebné pro váš komfortní život ve škole, a to i doma z gauče, od objednání obědů přes rezervaci knih ve školní knihovně až po sdílení učebních materiálů se spolužáky či kantorem. Naše studenty nezaskočil ani covid a vytvořili originální virtuální prohlídku školy v programu Minecraft. Tohle jinde nenajdete, takže račte vstoupit i v době vládních opatření! 

Zdroj: zadavatel inzerce
Minecraft

Ne vše se točí ale jen kolem techniky. Chceš mít v budoucnu vlastní firmu? My ti dáme v rámci aplikované ekonomie osobní zkušenost. Už na škole si můžeš založit firmu a vydělávat na svém produktu. A není to jen hra, o čemž svědčí úspěchy našich studentů na poli mezinárodních podnikatelských soutěží. Tallin, Luzern, Stockholm, Rotterdam – někdo jen prstem po mapě, naši studenti v reálu a na stupních vítězů. 

Zdroj: zadavatel inzerce
aplikovaná ekonomie

Chceš být právníkem, lékařem, jaderným fyzikem? Naše aktivity nad rámec výuky, besedy s odborníky, návštěvy míst, kam se běžný člověk nedostane, ti odkryjí tento svět a pomohou připravit se na přijímací zkoušky. Ne náhodou dosahujeme téměř stoprocentní úspěšnosti v přijetí na prestižní školy.

A pokud váháš nad směrem své životní cesty, nabízí naše škola profesionální osobní koučink, testy profesní orientace, jejich rozbor se školní psycholožkou a mnoho dalšího.

Neženeme se však jen za nejvyššími metami, děláme sice maximum pro to, aby od nás vycházela elita, ale elita se srdcem a očima otevřenýma pro své okolí. Organizujeme tedy celou řadu charitativních akcí, nebojíme se darovat krev, šetříme životní prostředí a nepanikaříme, když je třeba zdravotní pomoci. A umíme se i bavit! 

Zdroj: zadavatel inzerce
sportovní kurz

Naše škola není výklad, jednostranný tok mouder do života, naše škola je po všech stránkách dialog, na němž se chceš podílet. Jsme otevřeni předávat i přijímat. A společně ti otevřeme dveře do života 21. století, na nějž budeš připraven a v němž budeš prospěšný. 

Zdroj: zadavatel inzerce
laboratoř biologie

Mgr. Šárka Staníčková, ředitelka, Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace, Františka Hajdy 1429/34, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, www.ghrabuvka.cz