Zapomeňte na běžné módní obchody! HalfPrice přináší revoluční koncept off-price nakupování, v rámci kterého nabízí značkové zboží přímo od výrobců za nízké ceny. HalfPrice tak dokáže nabídnout módní kousky s úžasnými slevami až do 80%.

Adrenalínový zážitek nakupování v HalfPrice spočívá v rychlém rozhodování, protože oblíbené kousky mohou zmizet z regálů během několika minut. Díky tomu se sortiment neustále obměňuje a zákazníci se mohou těšit na každodenní objevování nových výrobků.

Výběr zahrnuje širokou škálu oděvů pro ženy, muže i děti, obuv, sportovní potřeby, doplňky do domácnosti a drobnosti pro domácí mazlíčky. S více než 3 000 známými značkami, včetně Calvin Klein, Michael Kors, PINKO, Reebok, FILA, VALENTINO, PRADA, Chloe, MOSCHINO a mnoha dalšími, je zde něco pro každého.

Zdroj: www.olympiaolomouc.cz

Jednou z výhod HalfPrice je také přehledné vystavení zboží, které je řazeno podle oddělení, kategorií a velikostí, což usnadňuje prozkoumávání a nákup. Ať už hledáte praktické sportovní oblečení nebo designové kousky, které vám dodají sebevědomí nejen v práci, ale i na společenských událostech, HalfPrice má co nabídnout.

Kromě široké nabídky značkových kousků za úžasné ceny si v den otevření odnese prvních 50 návštěvníků HalfPrice speciální dárek: voucher v hodnotě 500 Kč na příští nákup v obchodě HalfPrice! A to není vše – dalších 50 šťastlivců obdrží poukaz v hodnotě 200 Kč do nákupního centra Olympia Olomouc, který mohou využít při svém dalším nákupu.

Navštivte  31. 5. 2024  HalfPrice v Olympia Olomouc a buďte mezi prvními, kteří se dočkají exkluzivních dárků a objeví úžasné módní poklady za šílené ceny! HalfPrice – vaše nová destinace pro stylové úlovky!

Zdroj: www.olympiaolomouc.cz