Inteligentní robotický vysavač TESLA RoboStar iQ300 je společník, který vás bude bavit. Díky jeho schopnostem a neúnavnosti se z vás stane milovník vytírání a vysávání, jenž se můžete při této práci plně věnovat jiným činnostem nebo svým koníčkům. Vysavač vám navíc sám okomentuje hlasem herce Pavla Soukupa, jakou činnost právě provádí.  

S prachem a špínou zatočí silou Schwarzeneggera

Sací výkon RoboStar iQ300 se podobá síle Arnolda Schwarzeneggera, jemuž právě Pavel Soukup ve filmech v české verzi propůjčil svůj hlas. Budete-li chtít, aby vás vysavač při práci nerušil, oceníte jeho digitální motor druhé generace, napomáhající velmi tichému provozu. Na jedno nabití vydrží díky vysokokapacitní baterii neúnavně pracovat až 120 minut.

S volbou režimu TURBO, o sacím výkonu až 3 000 Pa, zvládne robotický pomocník s trojnásobnou filtrací a vodou omyvatelným HEPA filtrem i velké nečistoty - ty ukládá do nádoby o objemu 600 ml. Hravě tak vysaje všechny tvrdé podlahové povrchy a nízké koberce. Jeho antistatické štětinové boční kartáčky se dostanou do každého rohu a zachytí nečistoty i podél zdí.

Třístupňová regulace vody a zásobník na vodu o objemu 400 ml inteligentnímu pomocníkovi umožňují, aby byla podlaha po setření dokonale čistá.

Ovládat jej můžete i mimo domov 

TESLA RoboStar iQ300 za vás vysaje i pokud jste mimo domov. K tomu stačí do svého mobilu či tabletu stáhnout aplikaci v češtině. Přístroj podporuje i Google Assistant a Amazon Alexa a lze jej ovládat také pomocí hlasu. Pokud jde o úklid v prostorách bez Wi-Fi signálu, můžete vysavač aktivizovat pomocí dálkového ovladače nebo přímo tlačítkem na vysavači.

Efektivní pomocník s luxusní vizáží

Kromě toho, že jde o vysoce efektivního a tichého robotického pomocníka do domácnosti, je jeho plusem i nadčasový design. Ten mu dodává i odolná skleněná deska.

Inteligentního robotického pomocníka lze zakoupit prostřednictvím e-shopu: eshop.tesla-electronic.eu