Co vlastně obnáší být majitelem pobočky Partners market?

Znamená to mít vlastní byznys ve velice perspektivním oboru, kterým finance bezpochyby jsou. Konkrétně Partners market v Humpolci je dnes již zavedený a obsluhuje více než 1200 klientů. Najdete ho na výborném místě v centru, jen 200 metrů od městského úřadu. Jeho výhodou je i nízká měsíční nákladovost, takže majitel se může soustředit na růst byznysu a ziskovost. Pobočka má garantovanou exkluzivitu ve spádové oblasti o rozsahu 40 tisíc obyvatel, takže potenciál růstu je velký. Jiné zavedené franšízy Partners market dnes dosahují měsíčního obratu přes 700 tisíc korun.

S čím se místní obyvatelé na Partners market nejčastěji obracejí?

Partners market je unikátní v tom, že zde místní obyvatelé najdou vše o penězích pod jednou střechou, tedy informace o bankovním účtu, stejně jako o hypotéce, pojištění nebo spoření. Na jednom místě mají přístup k více než 50 finančním institucím. V Humpolci řeší klienti hodně spoření, ať již pro sebe, nebo pro děti, ale také pojištění auta a majetku nebo i úvěry. Využívají i bankomat UniCredit Bank, který k pobočce patří a reprezentuje bankovní služby, jež pobočka rovněž poskytuje.

Partners market: Hodnota, kterou jednou předáte dětem

Zdroj: Youtube

Jaké vlastnosti musí nový majitel mít?

Platí, že se daří osobnostem, které daný region dobře znají, chtějí osobně řídit pobočku a umějí vést lidi. Nemusí však být přímo z oboru financí. Velká skupina úspěšných franšízantů přišla z jiného oboru, umíme jim ve všem pomoci. Počítat mohou mimo jiné s marketingovou a IT podporu včetně softwaru, stejně tak bezplatným vzděláváním celého týmu pracovníků. Umíme také poradit s náborem zaměstnanců. V případě humpolecké pobočky navíc část pracovníků na místě ráda zůstane.

Na koho se může zájemce o pobočku Partners market obrátit?

Doporučuji podívat se nejprve na náš web www.partnersmarket.cz, kde najde všechny důležité informace včetně vzorového byznys plánu. Součástí je i kontaktní formulář, po jehož vyplnění se potenciálnímu franšízantovi ozve regionální manažer a domluví si s ním schůzku. Kontaktovat ho je možné i přímo na telefonním čísle 702 191 809.

Zdroj: Komerční sdělení

KOMERČNÍ PREZENTACE