Na vesnicích je tradiční se sejít v hospodě a zeptat se, kde sehnat instalatéra. Ovšem zajděte v Praze do hospody a zeptejte se někoho, jestli někoho takového nezná? Instalatér je v Praze vzácnější než Bentley a kvalitní instalatér je pomalu Rolls-Royce. A i když je vzácný, co by měl umět? Musí umět dobře spravit kapající kohoutek? Samozřejmě. Připojit boiler? Bezpochyby. A co třeba mluvit anglicky? V multikuturním městě, jakým Praha bezpochyby je, by to měla být nutnost. Jenže je to spíš vzácnost.

Zkuste to

Když vyhledáte na internetu sousloví Instalatér Praha, najde vám to spoustu odkazů. Samozřejmě, že asi budete chtít někoho poblíž, abyste mu nemuseli platit moc peněz za ujeté kilometry. Takže takový Instalatér Praha 8 už je přesnější výraz. Nebo můžete vyhledávat podle toho, co potřebujete udělat. Takže vyhledávací výraz Výměna bojleru Praha nabídne už také výrazně vyseparované nabídky.

A teď k té angličtině. Hledejte například slovo Plumber nebo rovnou „Plumber Prague“. Kolik firem to najde. Všechny ty vyhledávací výrazy, které jsme vám výše nabídli, mají společné jedno jméno – instalatéra Rastislava Žáka a jeho firmu. V portfoliu firmy jsou všechny instalatérské a topenářské práce, čištění odpadů i řešení havárií vodovodních rozvodů v domácnosti. Velmi důležitou službou je detekce úniku vody nebo také revizní kontrola odpadu inspekční kamerou, což je důležité pro lokální řešení problémů.

Navíc Rastislav Žák i jeho spolupracovníci mluví plynule anglicky, takže i cizinci si mohou dovolit zavolat instalatéra, aniž by museli žádat sousedy o pomoc s překladem. A jako třešnička na dortu je bonus v podobě akceptace platebních karet. Instalatér Praha tak nemusí znamenat pouze podivína, co opraví odpad a pak si řekne o tisícovku bez papírů. Může to znamenat profesionální služby jednadvacátého století v podobě firmy Rastislava Žáka.