Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí a také nejteplejším místem v ČR. Je to příjemné místo pro život i díky dostatku pracovních příležitostí u skvělých zaměstnavatelů. K nim patří i Centrum pro repase vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky.

Společnost Linde Material Handling Česká republika, která Centrum provozuje, je stabilní a odpovědný zaměstnavatel. V Centru pro repase ve Velkých Bílovicích se nabízí uplatnění v řadě technických profesí.

Linde Material Handling Česká republika má ve Velkých Bílovicích pobočku již od roku 2006, nové prostory Centra pro repase vozíků byly otevřeny v roce 2017. Použité vozíky zde dostávají novou tvář a jsou repasovány v jednotném standardu kvality. Každý vozík prochází řadou pracovišť s vyškolenými specialisty, kteří mu věnují odbornou péči. Proto při výstupu z Centra splňují vozíky všechny bezpečnostní požadavky evropské legislativy v oblasti manipulační techniky. Jsou pak označeny štítkem „Approved trucks“, který vypovídá o kvalitě provedených oprav. Repasovaná vysokozdvižná technika nachází své uplatnění nejen v České republice, ale také v zahraničí. Zákazníci získávají skvělé repasované stroje s vynikajícím poměrem cena/výkon. 

Společnost Linde Material Handling je atraktivní zaměstnavatel, který dbá na profesní růst a spokojenost svých zaměstnanců. Výrobní prostory se stále rozšiřují a rostoucí je i potřeba nových zaměstnanců. 

A jaké benefity k dobrému platu firma nabízí?

  • 5 dní dovolené nad rámec zákona + 2 dny osobního volna
  • 13. mzdu
  • Cafeterii s pravidelnými a mimořádnými přípisy bodů pro vlastní výběr benefitů
  • Stravenky a firemní jídelnu
  • Rodičovské volno – každý měsíc půlden volna na dítě do 15 let
  • Dětský tábor s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní a životní spoření
  • Vzdělávací kurzy a školení a mnoho dalších benefitů.

Samozřejmostí je moderní pracovní výbava a ovoce a káva na pracovišti zdarma!

Linde Material Handling, Velké BíloviceZdroj: Linde Material Handling Česká republika s.r.o.Více se o možnostech práce pro Linde Material Handling dozvíte na Kariérních stránkách společnosti (jobs.cz).

Linde Material Handling, Velké BíloviceZdroj: Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Společnost Linde Material Handling je členem KION Group a patří mezi celosvětové výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků a dodavatele řešení a služeb pro intralogistiku. V České republice působí přes třicet let a má své pobočky po celé republice. Linde Material Handling dodává komplexní intralogistická řešení, která zahrnují nejenom manipulační techniku, ale i regálové systémy, automatizaci a řešení pro zvýšení bezpečnosti provozu ve skladech. Ke svým prioritám společnost řadí bezpečný provoz manipulační techniky a rozvoj alternativních pohonů. Budoucnost spatřuje nejen v robotizaci a digitalizaci své techniky, ale především v poskytování komplexních intralogistických řešení.