V Dánsku probíhá Mistrovství světa v ledním hokeji a sázková kancelář Fortuna během MS v hokeji vylepšila svou uvítací nabídku pro nové hráče – téměř každý může získat minimálně 900 Kč úplně bez rizika a nemusí sázení ani příliš rozumět! Jedinou podmínku je, že Vám již bylo 18 let.

Pokud je Váš věk nižší než zákonem stanovených 18, tak Vás bohužel musíme odkázat na hraní karetních nebo deskových her.

Jak snadno získat 900 Kč od Fortuny?

Bonus funguje tak, že si nový hráč založí účet u Fortuny a vsadí za 200 Kč. Těchto 200 Kč je nutné na účet vložit, a to buď převodem nebo platební kartou. Po uzavření sázky Fortuna hráči vyplatí bonus 600 Kč, který může obratem vybrat a tím minimálně 400 korun vydělat. Dalších 500 Kč Fortuna vyplatí každému pouze za fyzické ověření účtu na pobočce, pokud k němu dojde během 10 dní od založení účtu. Toto ověření je ze zákona povinné, aby došlo k ověření věku a nejedná se o nic složitého. V podstatě stačí dojít na libovolnou pobočku Fortuny, říct uživatelské jméno svého účtu a ukázat občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Nejlepší na tom je, že kromě jistých 900 Kč může být i úvodní uzavřená sázka za 200 Kč výherní a tím pádem Váš výdělek ještě více nabobtná!

>>> KLIKNĚTE ZDE A ODNESTE SI JISTÝCH 900 KČ Z FORTUNY!

Sázková kancelář Fortuna

Sázkovou kancelář Fortuna asi není nutné podrobně představovat, protože má více než 25 let dlouhou tradici na poli kurzových sázek a patří k lídrům na trhu. Vedle kurzových sázek nabízí Fortuna i vlastní online casino, které pod názvem Fortuna Vegas spustila jako první v ČR.

(18+) Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!