Nabízíme Vám ubytování v největším srubovém hotelu Grůň v Mostech u Jablunkova na Severní Moravě v krásném podhůří Těšínských Beskyd. Ubytování je pro Vás připraveno ve 20 dvoulůžkových a v 1 třílůžkovém pokoji.  Ve všech pokojích je sociální zařízení, televize, lednice a připojení k internetu. K dispozici dvě parkoviště přímo u hotelu o celkové kapacitě 170 aut. Hotel je bezbariérový s vnitřním výtahem. Součástí hotelu je sauna s možností nastavení režimu suchá, vlhká, mokrá, parní i možnost masáží.

V hotelové restaurace nabízíme 180 míst u stolů a 5 míst u barového pultu. Ve stylovém prostředí interiéru, jemuž dodává na útulnosti masivní dřevěná, srubová konstrukce a kouzlo plápolajícího ohně robustního krbu se určitě budete cítit příjemně a uvolněně.
O Vaši pohodu se budou starat kuchaři, kteří pro Vás celoročně připravují místní speciality – bramborové placky, halušky, ale i minutková jídla zahraniční i domácí kuchyně (steaky, tatarák).
Čepujeme Budvar 10%, 12%, tmavý ležák a specialitu - 12% kvasnicový ležák.
V přízemí hotelu máme plně vybavenou banketku-školící místnost o kapacitě 30 až 40 osob k pořádání školení, firemních akcí a různých prezentací nebo oslav.

V zimní sezoně můžete v našem skiareálu aktivně využít 3 upravované lyžařské sjezdovky o celkové délce 2100 m s umělým zasněžováním,  snowpark, lyžařskou školu, 44 km upravovaných běžeckých tratí, značkový ski servis, stanoviště horské služby a bobovou dráhu s celoročním provozem.

V létě se můžete  vyřádit na bungee trampolínách, aquazorbingu a lukostřelbě. Pro malé návštěvníky jsou zde dětské trampolíny, skluzavka Klaun, rodeo a dětský zábavní park.
Všechny turistické trasy jsou dobře značeny a v zimě je můžete projet na běžkách. V létě asi nebudete spěchat, protože překrásné hluboké lesy jsou houbařským rájem a na horských pasekách naleznete množství borůvek, malin a ostružin. Většinu turistických tras lze zdolat i na horských kolech.

Kontakt:
HOTEL Grůň
Mosty u Jablunkova 1112
739 98 Česká republika

Recepce +420 558 339 447, +420 737 245 490
Restaurace +420 558 339 448
e-mail: hotel@hotelgrun.cz
www.hotelgrun.cz

Zdroj: Zadavatel.