O Hotelu Slavia v centru města Brna lze bez nadsázky říci, že je „dámou“ mezi brněnskými hotely, kam se hosté rádi vracejí. Kvalita, přátelské a příjemné prostředí jsou tím nejdůležitějším, proč k nám hosté stále přicházejí zpět i po mnoha letech. Nechávají se hýčkat profesionálními službami, které jdou ruku v ruce s krásou a elegancí architektury a provedením hotelu.

Konferenční sál a salonky ožívají firemními akcemi i svatbami

Zrekonstruované prostory Hotelu Slavia jsou zařízené ve stylu někdejšího prvorepublikového hotelu a nabízejí nejen ubytování a bohaté menu v restauraci, ale také možnost pronájmu konferenčních prostor – konferenčního sálu (s kapacitou až 150 osob) a čtyř menších salonků (s kapacitou 10 – 60 osob).

salonek-vyhlidkaZdroj: hotel Slaviasalonek-vyhlidkaAutor: hotel Slavia

Prostory jsou vhodné jak pro pořádání firemních akcí, konferencí, školení, tak i soukromých akcí jako jsou narozeniny, promoce a svatby. Existuje dokonce podložená tradice, že manželství uzavřená v hotelu Slavia jsou trvalá a nerozvádí se! Pokud se Vaše svatební hostina odehraje v prostorách hotelu Slavia, můžete se těšit na ubytování v zážitkovém prvorepublikovém apartmá zcela zdarma.

zážitkový prvorepublikový apartmánZdroj: hotel Slaviazážitkový prvorepublikový apartmánAutor: hotel Slavia

Stylové prostory mají vybavení moderní technikou

Všechny salonky a konferenční sál Hotelu Slavia jsou bohatě osvětleny denním světlem díky velkým oknům s možností zatemnění. K internetu se v nich účastníci bezplatně připojí bezdrátově přes wifi. Součástí je i konferenční vybavení a nabídka občerstvení od coffee breaků po raut.

konferenční sál pro 150 osobZdroj: hotel Slaviakonferenční sál pro 150 osobAutor: hotel Slavia

Historie hotelu je bohatá. Sahá do roku 1899

Hotel Slavia v Brně založil v roce 1899 český patriot Karel Moravec, kterému se podařilo vybudovat prvotřídní podnik s vynikající pověstí a charakterem ryze českého podniku. Budovu hotelu využívali nejen ubytovaní hosté, ale i široká veřejnost. Nabídka služeb byla na svou dobu bezkonkurenční. Kulečníkové stoly, čítárny, vyhlášená kavárna SLAVIA. V šedesátých letech minulého století byl hotel znárodněn a zařadil se na seznam institucí spravovaných brněnským národním podnikem Interhotely. V 90. letech prošel hotel a jeho budovy kompletní rekonstrukcí a novým vybavením.

Kontakt:

 www.slaviabrno.cz, tel.: +420 542 321 249, email: obchod@slaviabrno.cz, FB Hotel Slavia Brno