Vyfotit se Jokerem a poměřit síly s Darth Vaderem teď – alespoň s trochou fantazie – můžete v Auparku v Hradci Králové. Celý první podzimní měsíc, přesněji od 5. do 31. října, totiž na tyhle dva záporáky, stejně jako spoustu dalších ikonických postav, narazíte v přízemí a prvním patře obchodního centra. Unikátní výstava čítá 40 soch a bust komiksových a filmových postav v celkem 17 vitrínách. Těšit se můžete na hrdiny z oblíbených Marvelovek nebo DC, ze Stars Wars, Pána Prstenů, Harryho Pottera i řady dalších.

Kromě výstavy na vás celý podzim čeká i více než stovka obchodů. Aktuálně jsou v nich navíc k mání kolekce zaměřené na podzimní módu, které jinde v Hradci nenajdete. Navštivte SuperDry, Retro Jeans, GAS Jeans, Celio, Le Premier, Wojas, Muziker, iStores, Pandoru a spoustu dalších. Vsadíme se s vámi, že s prázdnou určitě neodejdete! Máte-li chuť na něco dobrého nebo vás přepadne hlad, pak si můžete každý den do 20 hodin vyzvednout v našich restauracích a kavárnách něco na zub. Bohužel si u nás neposedíte, ale o hladu zůstávat nemusíte!

Zdroj: AUPARK HRADEC KRÁLOVÉ

A jestli si lámete hlavu s tím, zda je v současné době bezpečné chodit nakupovat, nemusíte se bát! V Auparku i nadále monitorujeme situaci a dbáme na zvýšenou hygienu. Stojany s dezinfekcí naleznete u všech vchodů do centra a jsou všem plně k dispozici. Také veškeré veřejné prostory se pravidelně uklízejí a dezinfikují. Vaše zdraví a zdraví našich zaměstnanců je zkrátka pro nás to nejdůležitější.

Aupark je moderní obchodní centrum, které vyrostlo jen pár kroků od hlavního nádraží v Hradci Králové. Pyšní se rovnou stovkou obchodů a svůj domov zde našlo mnoho prémiových značek, které nikde jinde v Hradci Králové nenajdete. Aupark je ideální nejen na nákupy, ale i na odpočinek a zábavu pro dospělé i děti. Je to dokonalé místo pro setkání s rodinou nebo přáteli. Díky pestré nabídce restaurací si přijdou na své nejen spěchající jedlíci, ale i nároční gurmáni. Příjemným bonusem je 1100 parkovacích míst, díky nimž pohodlně zaparkujete.  V našich rozlehlých podzemních garážích nabízíme kromě čtyř hodin parkování zdarma i nabíjecí stanici pro elektromobily.

I přes současnou složitou situaci se i nadále snažíme naše zákazníky chránit a poskytovat jim co nejkvalitnější služby. Ať už do Auparku míříte za nákupy, zábavou, relaxem, nebo jen pozdravit Hulka, během vaší návštěvy se postaráme o nejvyšší komfort a bezpečí. Těšíme se na vás!

www.auparkhradec.cz