Pro generaci Z je zveřejňování toho nejlepšího ze svého života na sociální sítě nezbytnou součástí jejich života. Z toho důvodu se ohlížejí po telefonech s kvalitními fotoaparáty, které dokáží vyfotit tu nejreálnější fotografii a přinesou jejich followers ten nejlepší zážitek ze sdílené fotografie. Na to myslela i společnost HUAWEI a tuto filozofii implementovala do své nové řady HUAWEI nova 10, která se může pochlubit vylepšeným obrazový zážitkem a umožňuje uživatelům zaznamenávat jejich každodenní životy.

Tvořte s řadou nova 10 ten nejkvalitnější obsah

Nová řada HUAWEI nova 10 je zaměřena na vysoce kvalitní fotografický obsah. Proto jsou fotografické schopnosti modelů z této řady absolutně dech beroucí. Mezi řadu nových funkcí fotoaparátu nova 10 i nova 10 Pro zcela jistě patří nově vylepšený 60 Mpx duální přední fotoaparát s automatickým zaostřováním, který podporuje 100° ultraširokoúhlý záběr a disponuje 1/2,61palcovým snímačem podporujícím kvalitu 4K, což přináší vynikající rozlišení. Díky této technologii vznikají fascinující autoportréty zachycující radostné okamžiky s přáteli a rodinou, které jsou texturované a tak reálné, že vás do daného okamžiku vrátí zpátky.

Zdroj: Huawei Technologies

Kamera co přidá na vaší kráse

Zajímavou funkcí fotoaparátu je také HUAWEI AI Portrait dokáže zvýraznit vaše rysy a jemné detaily, jako jsou prameny vlasů nebo textura pokožky. S portrétní kamerou si tak mohou uživatelé užít experimentování. Dvojitý optický zoom a až pětinásobný digitální zoom umožní vyfotit detailní portrét, který rozšíří i vnímání lidského oka. Další funkce HUAWEI Multi-Vision Photography je schopna zaostřit obličej, zlepšit jas a učinit tak fotografovanou osobu výraznější. Umělá inteligence vylepší kvalitu obrazu na úrovní pixelů, vylepší světla a stíny, tím pádem žádné protisvětlo nezkazí vaši fotografii. Generace Z si tak může být jistá, že každé vyfocené selfie bude kvalitní a prezentovatelné na oblíbených sociálních sítích.

A co víc, řada HUAWEI nova 10 podporuje fotografování portrétů s bokeh efekty díky HUAWEI XD Fusion Engine. Uživatelé tak mohou fotografovat na jakémkoliv místě a dát sbohem rušivému pozadí, nevzhlednému osvětlení či jiným lidem, které na fotografii nepatří.

Zdroj: Huawei Technologies

Miliony aplikací pro každou příležitost

Pro generaci Z je důležité mít v telefonu všechny důležité aplikace, aby mohli své snímky okamžitě sdílet s přáteli a dalšími lidmi. Snadný přístup ke všem oblíbeným aplikacím nabízí AppGallery, obchod s aplikacemi HUAWEI. Kromě samotných aplikací je součástí AppGallery také služba Petal Search. Jde o vyhledavač, který vám umožní hledat a objevovat aplikace. Množství dostupných aplikací, které na svůj chytrý telefon HUAWEI můžete získat, je tak opravdu téměř nekonečné.

Ačkoli se AppGallery dokáže skvěle obejít bez Google služeb, přesto můžete narazit na některé aplikace, které podporu od Google stále vyžadují. I na to už ovšem existuje elegantní řešení, a sice Gspace. Tato aplikace tvoří separátní prostor, kde máte vybrané Google aplikace na jednom místě a můžete je tak hravě používat, jak jste zvyklí.

Zdroj: Huawei Technologies

HUAWEI Mate 50 Pro - vlajkový smartphone s průlomovým fotoaparátem

Společnost HUAWEI nedávno uvedla i novou vlajkovou loď Mate 50 Pro, který se jako první telefon na světě může pochlubit fotoaparátem s nastavitelnou desetistupňovou fyzickou clonou a všestrannými fotografickými možnostmi, jaké kdy byly na smartphonu řady Mate k dispozici. Nový vlajkový model také představuje velký krok vpřed v designu, odolnosti i výkonu.

Více informací o nově představených telefonech se dozvíte na oficiálních stránkách HUAWEI.

Chytrý telefon nova 10 seženete již za 13 999 Kč a nova 10 Pro za 17 999 Kč. Vlajkovou loď Mate 50 Pro seženete za 31 999 Kč.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Web: https://consumer.huawei.com/cz/
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

Kontakt pro média:
Kateřina Hlatká
Insighters
E: katerina.hlatka@insighters.cz
T.: +420 777 129 592

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.