Stačí se jeho stránkami chvíli probírat a narazíte na celou řadu příjemných zpestření, kterými je tento obchod vskutku velmi osobitý. Pokud jste totiž někdy zabrousili u jakékoli firemní prezentace na internetu do části věnované zaměstnancům, zřejmě jste našli "nudné fotky" jednotlivých osob nebo celého týmu. U Hubaté černošky na Vás čeká první překvapení, neboť zdejší personál je převlečen "jak jinak" než do masek a karnevalových doplňků.

Tuto kuriozitu však v Hubaté černošce dotáhli tak daleko, že tyto postavy se smyšlenými jmény zde vedou běžné životy a jsou nedílnou součástí firmy. Objevují se v mnoha veselých videích na YouTube kanále Hubaté černošky, která nejenže pobaví, ale navíc zde vtipnou formou prezentují produkty nabízené e-shopem. Videa pak doplňují informace o jednotlivých produktech, takže je můžete při brouzdání e-shopem vidět v reálnější podobě, než bývá zvykem jen formou produktových fotografií.

Navíc originalita dárků opravdu stojí za pozornost. Nabízejí například láhev se starými penězi, milion korun českých ve skartované podobě, nic v plechovce, panáky v podobě lebky, toaletní papír s vtipy, různé vtipné hrnky nebo skleničky s potiskem, netradiční zástěry nebo polštáře neuvěřitelných tvarů (poprsí, půllitr, sušenka, pneumatiky…) a tak bychom mohli pokračovat hodně dlouho.

Návštěvníky e-shopu jistě potěší, že mohou vybírat hned několika způsoby. Mohou si totiž zvolit, zda chtějí dárek pro konkrétní osobu a nechat se inspirovat kategoriemi jako jsou dárky pro muže, pro ženy, maminku, tatínka, kamaráda, přítelkyni apod. Pokud hledáte dárek pro někoho, kdo má vybrané povolání nebo koníčka, uvítáte také rozdělení na dárky pro motorkáře, sportovce, rybáře, myslivce, hasiče, šéfa, kutila nebo třeba učitele. Krom toho se zaměřují na dárky k narozeninám, a sice hlavně k těm kulatým, k nimž se jinak dárky shánějí poměrně těžko. Tady to neplatí, protože tu pro každé kulatiny mají speciální kategorii s širokou nabídkou zboží, na němž se vyskytuje přímo číslovka, tedy třeba třicítka, čtyřicítka, padesátka atd.

V neposlední řadě můžete dárky vybírat podle toho, k jaké příležitosti jsou určeny. To usnadní výběr ve chvíli, kdy řešíte dárek k Vánocům, ke svatbě, k odchodu do důchodu, k Valentýnu atd. A pokud by vám ani toto rozdělení dárkového sortimentu nepřišlo vhod, pak můžete pátrat v kategoriích, zaměřené na druh zboží, zda jde o polštáře, hrníčky, dárkové balíčky, dárky do domácnosti, na zahradu, do kuchyně apod. Vždy si můžete být jisti, že najdete zajímavou inspiraci a ještě se u sledování nevšední nabídky pobavíte.