Fyziologicky nastává chyba někde v systému, který funguje tak, že na základě smyslové nebo duševní stimulace se krev nahrne do penisu a ten expanduje. V tom momentu svaly v penisu spolu, obrazně řečeno, uzavřou smlouvu o tom, že zastaví přívod krve, uzavřou odtokové kanálky a penis zůstává ztopořený. Stačí, aby v tomto procesu nefungovala pouze jediná část a erekce se nedostaví, je nedostatečná nebo vydrží jen krátce. 

V minulosti se odborníci domnívali, že většina erektilních problémů má psychogenní charakter, tedy že jejich příčinou je úzkost, partnerské neshody, stres a podobně. Dnes se sexuologové přiklánějí spíše k tomu, že dokonce až 80 procent problémů způsobují somatické faktory cévního nebo neurologického původu. Příčina erektilních problémů je přitom pravděpodobně závislá především na věku pacienta. V mládí převládají spíše psychogenní příčiny a se stoupajícím věkem stále více důvody somatické. 

Tohle jste zřejmě netušili

Jak již řekl odborník, erektilní dysfunkce může mít mnoho příčin, které omezují tok krve do penisu. Ke stresu, únavě, úzkosti, cukrovce, vysokému krevnímu tlaku či hormonální nerovnováze je třeba podle některých studií zařadit i onemocnění zubů. Ano je to tak! Několik výzkumů spojilo chronické onemocnění dásní se zhoršenou erekcí. Předpokládá se, že bakterie vesele si žijící v ústní dutině kvůli nedostatečné dentální hygieně, se mohou dostat do krevního oběhu a poškozovat cévy i v penisu.

Naopak, podle zjištění výzkumníků z University of Texas z roku 2015 může k výkonu v posteli pomoci pití kávy. Vědci zkoumali zvyky a sílu erekce 4 000 mužů a zjistili, že pravidelné pití dvou šálků kávy denně snižuje pravděpodobnost erektilní dysfunkce až o 42%. Tři šálky byly méně užitečné, ačkoli znamenaly snížení rizika problémů v ložnici až o 39%

Zdroj: Asset Media

Hrozba 21. století

Zhoršující se kvalita sexuálního života je nejen podle lékařů, ale například i sociologů, sociálních psychologů hrozbou 21. století a může mít velmi neblahý vliv nejen na kvalitu života jednotlivců, respektive na partnerský vztah, ale i na společnost jako celek. Jelikož sexuálně frustrovaný člověk je nervóznější, náchylnější k onemocnění, je méně soustředěný, dělá více chyb a je prokazatelně výbušnější. I proto se na celém světě stále více dostávají do popředí přírodní doplňky stravy, které mohou velmi dobře pomoci předcházet těmto symptomům. 

Bylinkou za lepší život!

Řešení všech těchto problémů nacházíme jen v pár možnostech. Ať už je to změna životního stylu, obměna zaměstnání nebo lepší plánování volného času, aby se do něj vešel i sexuální život partnerů, nebo jednoduše tabletky pro podporu libida, stimulaci erekce a prodloužení pohlavního styku. Vyberte si doplňky stravy na přírodní bázi, které obsahují účinné extrakty z tradičních bylin, jako je Maca, Kotvičník zemní nebo kakaovník, důležité aminokyseliny L-arginin, L-lyzin. Tyto látky přispívají k lepší výdrži, stimulují normální erekci, příznivě ovlivňují sexuální kondici muže, zlepšují prokrvení penisu a zvyšují testosteron. Všechny tyto vysoce koncentrované složky a bylinky najdete například v doplňcích stravy Zerex, které zaručeně přispívají k vyšší kvalitě vašeho sexuálního života, ke zvýšení sebevědomí a výkonu. Produkty jsou volně prodejné online, tedy bez zbytečných otázek při nákupu. A problémy 21. století budou již mimo vaši ložnici.

Zdroj: Asset Media

www.zerex.cz