Od svého skromného počátku v roce 2000 se firma Montplast stala synonymem pro kvalitu a inovaci ve výrobě oken, dveří a stínící techniky. Zakládající členové - čtyři odvážní zaměstnanci - začali v pronajatých prostorách v obci Záhorovice, kde se starali o každý aspekt podnikání, od prodeje po montáž.

S rostoucím objemem zakázek a produkce se v roce 2003 firma přestěhovala do vlastní výrobní haly v Uherském Brodě. Investice do moderních strojů a rozšíření výrobních prostor přinesly další růst a rozvoj. Dnes je Montplast odborníkem ve svém oboru, schopným vyrábět i atypické a nadměrné výrobky.

Zdroj: MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.

Klíčovým prvkem výroby oken je použití Německého profilu GEALAN, který nabízí vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám a individualizovaný design. Díky vícekomorovým profilům GEALAN zůstává teplo ve vnitřku a hluk venku.

Ve spolupráci se společnostmi ALURON a heroal nabízí Montplast také hliníkové systémy, certifikované podle normy EN ISO 9001. Tyto systémy jsou vyráběny v německých závodech s využitím nejmodernějších technologií.

Novinkou ve výrobě jsou bioklimatické pergoly ARTOSI, které umožňují individuální nastavení střechy podle polohy slunečních paprsků. Montáž těchto pergol je snadná a rychlá, a díky nim můžete vytvořit ideální prostředí pro odpočinek venku.

Zdroj: MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.

V nabídce Montplast nechybí ani vchodové dveře z PVC a hliníku, doplněné o designové výplně a různé barevné provedení. Pro milovníky stínění a ochrany interiéru před slunečním světlem nabízí Montplast širokou škálu stínící techniky od společnosti ISOTRA.

S otevřením vzorkové prodejny stínící techniky a interiérových dveří na Mariánském náměstí v Uherském Brodě v roce 2015 se Montplast posunul ještě blíže k zákazníkům, kteří si mohou vyzkoušet a vybrat z bohaté nabídky produktů.

Zdroj: MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.

Montplast se stává neodmyslitelnou součástí domova, poskytující nejen kvalitní a funkční prvky, ale také designový a komfortní zážitek. Vaše spokojenost je pro Montplast nejdůležitější a je hlavním cílem všech jejich aktivit.