Ztracený čip? Žádný problém!

Příkladem přístupového systému, kdy odemykáte čipy, je inteligentní klika. Jednoduše sundáte své současné dveřní kování a místo něj namontujete inteligentní kliku. V jejím těle je zabudována čtečka čipů. Dveře pak odemknete přiložením čipu ke kování. Hlavní výhodou systému je, že můžete velmi snadno rušit platnost čipů nebo naopak přidávat nové. Ztracený čip tak již nepředstavuje žádný problém. Čip můžete mít navíc v přívěšku na klíče, v kartě v peněžence nebo třeba v náramku, což je ideální řešení pro děti.

Maximální bezpečnost i pohodlí

Inteligentní klika je vyráběná v Německu a nabízí maximální bezpečnost po elektronické i mechanické stránce. Tělo kování je z masivní nerezové oceli a déšť a sníh ani nezvaní hosté tak nemají šanci. Kování doporučujeme kombinovat se samozamykacím panikovým zámkem. Při každém zabouchnutí se dveře automaticky zamknou a nemusíte se tak už nikdy vracet zkontrolovat, jestli jste nezapomněli zamknout. Při odchodu z domu dveře odemknete a otevřete pouhým stisknutím kliky. Čip po ruce mít nepotřebujete. To je nejen pohodlné, ale také důležité v případě evakuace.

Zdroj: Asset Media

Uvažujete o zabezpečení svého domu inteligentní klikou nebo podobným systémem? Kontaktujte KLÍČOVÉ CENTRUM, specialisty na elektronické i mechanické zabezpečení domácností i firem.