Hlavní výhodou tohoto kování je, že Vás navždy zbaví starostí se ztracenými klíči. Přístupová práva pro jednotlivé uživatele lze totiž velice snadno nastavovat, měnit a rušit. Pokud někdo ztratí čip, jednoduše mu během pár sekund můžete ukončit platnost a ihned naprogramovat čip nový – a problém je vyřešen, rychle a bez zbytečných nákladů. Nemusíte měnit zámek ani si nechávat vyrobit nové klíče. To oceníte nejen v domácnostech s dětmi, kde ztráty klíčů bývají velmi časté, ale i v bytových domech, kde opakovaná výměna klíčů pro všechny obyvatele představuje desetitisícové náklady.

Odemykání čipem jednodušší a pohodlnější – stačí jej pouze přiložit ke čtecí zóně v kování a je odemčeno. To ocení například senioři i menší děti. Navíc čip nemusí mít pouze podobu klasického přívěšku na klíče, ale třeba karty, malé nálepky a nebo plastového náramku, což je skvělá varianta pro děti či sportovce. Možná je i kombinace klíče a čipu (mechanický klíč s elektronickou hlavou). Systém lze dokonce využít pro otevírání dveří pomocí domovních telefonů.

Zdroj: www.klicovecentrum.cz

Inteligentní klika ILS má robustní konstrukci z nerezové oceli, díky čemuž odolá nešetrnému zacházení, vandalům i vlivům počasí. Proto se hodí právě pro vstupy do bytových i rodinných domů. Má rovněž certifikaci pro použití na únikových cestách. Při kombinaci se samozamykacím panikovým zámkem se dveře při každém zavření automaticky zamknou, avšak pro odchod pro odemčení a otevření dveří stačí pouze stlačit kliku – není potřeba žádný čip ani klíč. Tak je vždy zajištěna bezproblémová evakuace a zároveň zabráněno vstupu neoprávněným osobám. Systém je vysoce bezpečný také po elektronické stránce, využívá čipy s moderní technologií zaručující 100 % ochranu před neoprávněným kopírováním.

Kování vyrábí německá společnost CES a jejím exkluzivním dovozcem pro ČR je KLÍČOVÉ CENTRUM. Pro více informací o Inteligentní klice ILS navšivte nebo kontaktujte nejbližší prodejnu KLÍČOVÉHO CENTRA – rádi Vám poradíme, připravíme cenovou nabídku a samozřejmě zajistíme profesionální montáž i servis. Instalace Inteligentní kliky ILS je rychlá a nevyžaduje žádné stavební úpravy ani rozvody kabeláží.