Jabadaba.cz nabízí v současné době kolem 5000 hraček. Od plyšáků a panenek, přes autíčka, stavebnice a deskové hry, až po sběratelské figurky nebo sportovní a školní doplňky. Mezi nimi jsou i opravdové unikáty, které nelze koupit nikde jinde, než v Hamleys nebo právě zde,“ vysvětluje obchodní ředitelka e-shopu Jabadaba.cz Karolína Prýmková a dodává: „Pro zákazníky tu máme nejen výhodné akce, slevy na nákup a další bonusy, ale také odměnu v podobě vstupu na atrakce zdarma. Každý zákazník, který nakoupí na jabadaba.cz, získává kredit, za který se pak může svézt na kolotoči, zajít do zrcadlového bludiště nebo si užít zábavu na spoustě dalších atrakcí v Hamleys.“

Zdroj: JABADABA.cz

Joe Jabadaba – bojovník proti Nudě

Hlavním maskotem e-shopu Jabadaba.cz plastový panáček Joe Jabadaba. Proč zrovna ten? „Joe Jabadaba je akční figurka, agent ve službách Jejího Veličenstva Zábavy, který vytrvale bojuje proti Nudě. Proto si pořídil online hračkářství a začal pracovat v Hamleys, aby mohl zprostředkovávat hračky a Zábavu všem lidem ohroženým Nudou. Nudu vnímá jako živou šedou hmotu, která uchvacuje děti a lidi, když se nebaví. Proto píšeme vždy Nudu s velkým N a Zábavu zase s velkým Z,“ směje se obchodní ředitelka a vysvětluje: „Chceme zákazníkům umožnit, aby si hračky mohli v Hamleys vyzkoušet, pobavit se s nimi za asistence našich demonstrátorů a pak si v klidu domova vybrat a nakoupit online. A ještě za to dostat odměnu.

A jaké hračky jsou teď hitem sezóny na Jabadaba.cz? Přinášíme Vám pár tipů.

Hamleys plyšák - jednorožec Una

Vymazlený růžový jednorožec, kterého prostě musíte mít! Je tak akorát do náruče. Pozor ale! Jakmile ho obejmete, už se ho nebudete chtít vzdát.

Jmenuje se Una, je růžová a pije duhu k snídaní. Už když jste si mysleli, že se Vám nevejde žádný další plyšák do postýlky, přichází tato huňatá kráska, která je snem každého malého dítěte. Teda člověka se srdcem dítěte. Co si budeme povídat, mazlíka Umu si každý zamiluje na první pohled.

Zdroj: JABADABA.cz

Informace

doporučený věk: 2 roky +

výška: 77 cm

šířka: 35 cm

délka 110 cm

https://www.jabadaba.cz/hamleys-plysak-jednorozec-una/

cena: 2 900 Kč  1 740 Kč (sleva 40 %)

Hra Minecraft Ravensburger

Zdroj: JABADABA.cz

Strategická stolní hra pro všechny fanoušky Minecraftu. Zábavná hra, která bude bavit i ty, kteří klasický Minecraft nehrají. Proveďte jednu z pěti možných akcí, sbírejte suroviny, budujte a bojujte s monstry. Kdo má na konci hry největší hodnocení, vyhrává.

https://www.jabadaba.cz/hra-minecraft/

Cena: 1 169 Kč  994 Kč

Kaskadérské auto Atomic Racer

Skákejte, padejte a zkoušejte úžasné triky. Dálkové ovládání dosáhne až do vzdálenosti 12 metrů. S tímhle miláčkem kaskadérů můžete dosáhnout rychlosti až 12 km v hodině!

Zdroj: JABADABA.cz

Model oboustranného bláznivého auta je ideální pro všechny věkové kategorie. S jeho měkkými pneumatikami překonáte všechny překážky, které si vymyslíte. Vytvořte si opičí dráhu na zahradě, v domě, či vyrazte do pořádného terénu. Atomic Racer vše hravě zvládne a vy s ním zažijete spoustu skvělé zábavy.

https://www.jabadaba.cz/kaskaderske-auto-atomic-racer/

cena: 1 400 Kč   980 Kč

LEGO Bricks - batoh do školky

Perfektní LEGO batoh do školky nebo na výlety. Tento lehký batůžek má polstrované nastavitelné ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh, všitou jmenovku či praktickou síťovanou boční kapsu na láhev s vodou nebo ovoce. Reflexní prvky jsou umístěny na všech stranách batohu. K zajištění co největší bezpečnosti je na přední straně batohu reflexní poutko na přichycení signálního světla.
Zdroj: JABADABA.cz
Popis batohu:
- prostorná hlavní kapsa
- nastavitelné, polstrované ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh
- boční síťovaná kapsa např. na láhev na pití o objemu 0,5 l
- reflexní značky po všech stranách batohu
- reflexní poutko k přichycení svítilny

Rozměry: 32,5 x 24 x 13 cm
Hmotnost: 200 g
Objem: 10 l
Materiál: 300D/600D Polyester

https://www.jabadaba.cz/lego-bricks-batoh-do-skolky/

Cena: 599 Kč  439 Kč

Dron Hover Blast 3v1

Zábava bez limitů je tu! Nahoru, dolů, vpřed, vzad, doleva, doprava. Už se Vám z toho točí hlava? To není všechno. Létání ve vzduchu, režim jízdy na zemi, surfování pro vodní hladině! To vše si užijete s dronem Hover Blast 3v1.

Zábava pro děti i dospělé

Vyzkoušejte těsné létání nad zemí s pomocí módu vznášení. Lítejte ve vzduchu, dělejte efektní triky s pomocí 6 osého gyra a automatického udržování směru si vychutnávejte stabilní let. Funkce „auto return“ zaručí, že se dron vždy vrátí a nemůžete ho jen tak lehce ztratit. Při použití nástavce s ním také můžete jezdit po vodní hladině. Dobíjení funguje přes USB, do dálkového ovládání budete potřebovat 2 ks AA baterií.
Zdroj: JABADABA.cz

https://www.jabadaba.cz/dron-hover-blast-3v1/

cena: 2 000 Kč   1 499 Kč

Zdroj: JABADABA.cz