Léčení v Lázních Jáchymov představuje jedinečnou příležitost pro obnovení zdraví a pohody. Díky unikátní radonové vodě jsou lázně vyhledávaným místem k léčbě zejména pohybového aparátu. Naleznete zde odbornou péči a terapie, které vedou k významnému zlepšení vašeho zdraví. Ponořte se do atmosféry tohoto historického lázeňského města a dopřejte si regeneraci ve spojení s moderním léčebným přístupem. Pokud sami trpíte například bolestmi zad nebo jste po operaci, tak neváhejte a požádejte svého lékaře o vypsání návrhu na lázeňskou péči. S tzv. lékařským návrhem vám jistě pomůže a v případě,  že jej pojišťovna schválí, se pak sami můžete přesvědčit, že vaše cesta k uzdravení začíná právě v Lázních Jáchymov.

Všichni, kdo hledají něco mimořádného, by měli navštívit neoklasicistní hotel Radium Palace. V noblesním interiéru na vás dýchne styl a elegance minulého století. Možná právě podobný zážitek je ideálním dárkem k nadcházejícím Vánocům. Využijte nabídky dárkových poukazů a věnujte svým blízkým dárek, který opravdu potěší.  Užijte si letošní svátky bez starostí a přijeďte sami do lázní na vánoční nebo silvestrovský pobyt. Kromě blahodárných procedur tu na vás bude čekat i bohatý sváteční program.

Nebo se jen nechte unést krásou podzimního Krušnohoří a dopřejte si relaxační pobyt, který prospěje vašemu zdraví i duši. Ideální ubytování pro wellnessové pobyty najdete v hotelu Astoria s úžasnou polohou přímo ve středu lázní. Moderně zařízené pokoje a rodinné apartmány nabízejí hostům veškerý komfort k odpočinku i zábavě. V přízemí hotelu na vás navíc čeká Prohlídková štola Astoria, díky které poznáte kouzlo podzemního světa, aniž byste museli sfárat 500 metrů pod zem.

Zcela určitě byste neměli vynechat Aquacentrum Agricola s krytým bazénem, dvěma plaveckými drahami, dvěma vířivkami, brouzdalištěm pro děti a tobogánem. Zajímavostí je pak Saunový důl. Jde o unikátní komplex několika saun, který svým pojetím odkazuje na zdejší více jak půl tisíciletí trvající hornickou tradici. 

Už víte, kam se vydáte?  Jáchymovské lázně jsou místem pro vaše nezapomenutelné zážitky. 

Zdroj: Youtube

Využijte této skvělé příležitosti k odpočinku a obnovení svého zdraví. Zarezervujte si svůj lázeňský pobyt za zvýhodněnou cenu.

Více na www.laznejachymov.cz  - cesta k lepšímu zdraví a pohodě.

Jáchymovské lázněJáchymovské lázněZdroj: archiv autora