„Na období po šedesátce jsem se moc těšila. Jenže místo toho, abychom se s manželem věnovali našim zálibám, museli jsme hodně šetřit. Ve dvou se to nějak dalo, ale rozhodně to nebylo o užívání si života. Když jsem pak ještě nečekaně ovdověla, začala jsem živořit. Kromě toho všeho hrozily finanční problémy i mé nejmladší dceři a já jsem si připadala najednou úplně bezmocná,“ vypráví paní Zdena. 

Potom se od své přítelkyně dozvěděla o Rentě z nemovitosti, o druhu hypotéky, který je přímo šitý na míru potřebám seniorů. Nejdříve z produktu měla takové obavy, že si o ní nechtěla ani nic zjišťovat. Když však viděla, jak je její kamarádka spokojená, rozhodla se domluvit si schůzku se zástupcem FINEMO.CZ. 

„Zjistila jsem, že se jedná o úvěr, který se za života nesplácí. Krom toho dál zůstanu vlastníkem svého bytu, což je skvělé. Nejprve jsem pomohla dceři.  Potom jsem mohla myslet i na sebe a dovolit si žít důstojnější život. Nemusím počítat každou korunu, mohu si uvařit, na co mám chuť a dokonce si koupit i nový gauč, který už mám několik měsíců vyhlédnutý. A také vím, že kdyby se mi cokoliv v bytě porouchalo, budu mít peníze na opravu,“ dodává tentokrát už s úsměvem paní Zdena. 

Výhody Renty z nemovitosti:▪ Získáte peníze na cokoli (najednou či postupně).
▪ Za života nemusíte nic splácet.
▪ Zůstáváte bydlet doma a jste nadále majitelem svého bytu či domu.
▪ Můžete žít důstojněji a život si více užívat. 

Chcete vědět víc?

▪ Přečtěte si příběhy klientů a odpovědi na nejčastější dotazy na http://www.rentaznemovitosti.cz.
▪ Vyžádejte si orientační kalkulaci zdarma.
▪ Můžete nám také zavolat na tel. 233 321 850.
▪ Jsme držiteli licence České národní banky na poskytování spotřebitelských úvěrů.
▪ Videa o Rentě z nemovitosti, rozhovory s našimi klienty a další zajímavé informace můžete zhlédnout na našem YouTube kanálu.

 Zdroj: archiv autora