Příčin může být několik

Erektilní dysfunkce mohou mít příčinu v několika různých oblastech. Mladší lidé se s nimi setkávají především kvůli nalomené psychice. Vše může vzniknout ze strachu spojeného s prvními sexuálními kontakty. Muž se prostě a jednoduše bojí, že by mohl svou partnerku zklamat. Nervozita je bohužel mocná čarodějka a na erekci má velký vliv. Ve starším věku se o psychiku jistě nejedná. Naopak vše je způsobeno úbytkem testosteronu. Právě tento hormon se podílí na vzniku erekce a na její trvání. Mnozí pánové se k erekci sice dostanou, nicméně její trvání má jepičí život. Na rozdíl od mladých mužů je u erektilní dysfunkce trénink naprosto zbytečný. Zapotřebí je ten správný medikament. 

Pomůže konzultace s odborníkem? 

Muži mající problémy s erekcí často drží všechno pod pokličkou a nesvěří se ani osobám nejbližším. Přimět je k návštěvě urologa, případně i praktického lékaře, je prakticky nemyslitelné. I když se tak stane, s největší pravděpodobností odborník odkáže daného člověka na onu specializovanou modrou pilulku. Ano, Viagra s účinnou látkou sildenafilem sice může pomoct, nicméně mnohde se hovoří o jejích vedlejších účincích a ne příliš přírodnímu původu. Právě z toho důvodu se vplatí vsadit na tabletky, jež se vyznačují čistě přírodním charakterem. Přesně takový je přípravek MerliX.  

Novinka na trhu

Mediální kampaně dnes přinášejí spousty nejrůznějších přípravků určených na podporu erekce. Ne všechny jsou ovšem účinné. Naším tipem je nový přípravek vyvinutý v USA. MerliX na rozdíl od mnohých konkurenčních preparátů obsahuje ryze přírodní látky. Ostatně i velmi přísné testování a vyvíjení léku ve Spojených státech amerických jasně hovoří o tom, že nemůže obsahovat nic umělého. Na nežádoucí účinky tak můžete v každém případě zapomenout.  

Zdroj: Futurino

Znovu v sobě objevíte sílu     

MerliX slibuje v první řadě velmi efektivní zlepšení erekce. I u lidí, kteří již dlouhodobě trpí potížemi v intimní oblasti, dokáže přinést očekávanou podporu. Mohou tak získat opět potřebnou sílu k tomu, aby vedli intimní život se svými partnerkami či partnery. Že už dávno nemáte chuť na sex? Pak tuto tabletku vyzkoušejte, jelikož dokáže také nabudit a pomoct získat chuť k milování. Erekce navíc bude mnohem silnější a také delší, což samozřejmě sexuální partneři ocení. Mimo jiné se podílí také na oddálení ejakulace. Milování se tedy stane opět dlouhým a nespoutaným aktem, jako tomu bylo u většiny lidí v minulosti. 

Nástup účinků přichází rychle 

Na silnou, pevnou a dlouho trvající erekci nebudete muset nijak výrazně čekat. Pokud této tabletky na erekci využijete cca hodinu před sexuálním stykem, máte jistotu. Za rychlý nástup účinků může především výtažek z rostliny Tribulus terrestris. Díky němu dochází k velmi rychlému nárůstu hladiny testosteronu v krvi. Aminokyseliny rozšíří cévy, což se také do značné míry projevuje na zvýšení průtoku krve. Erekce tak přichází velmi rychle. MerliX mnohdy pomůže i mladým lidem, kteří si chtějí zvýšit sebevědomí.  

Zdroj: Futurino