Proč vlasy na jaře nevypadají atraktivně?

Máte pocit, že vám každým dnem ubývá více a více vlasů? Pak pro vás máme špatnou zprávu. Vaše domněnky jsou pravděpodobně správné. Vlasy po zimě po všech stránkách strádají a rozhodně nevypadají jako před zimou. Může za to změna klimatických podmínek, větší spotřeba živin i snížená produkce melatoninu. Také pokožka hlavy je kvůli suchému zimnímu vzduchu najednou více suchá a šupinkatá. Následkem toho vlasy bývají unavené, lámavé a celkově jako bez života.

Dodejte tělu potřebné živiny

Není žádným tajemství, že tělo na jaře potřebuje větší přísun vitaminů, aby se zase dostalo do kondice. A stejně tak tomu je i u vlasů. Zaměřte se proto především na svoji životosprávu a začleňte do jídelníčku více minerálů a vitaminů na vlasy. Jaké to jsou? Z vitaminů je velice důležitý hlavně vitamin B7 zvaný biotin, který najdete například v hovězím mase, sóje, ořeších nebo žloutcích. Tento vitamin kromě zdraví vlasů podporuje normální činnost nervové soustavy a působí také na pleť. Co se týče minerálů, významný je zejména selen a zinek, jejichž bohatým zdrojem jsou sýry, maso, ořechy a semínka.

Existuje i jiné řešení

Pohlídat si v dnešní uspěchané době pestrý jídelníček plný vitaminů, není právě jednoduché. Mnoho potravin navíc neobsahuje dostatek potřebných živin, takže i přes všechnu snahu, nemusí mít vaše vlasy to, co potřebují. Naštěstí ale existuje i jiné řešení. Tím řešením je český doplněk stravy OLIPIL, který obsahuje vyváženou dávku všech důležitých vitaminů a minerálů pro krásné vlasy, nehty a pleť. A nejen to. Jediná kapsle obsahuje spoustu dalších zcela přírodních složek, například kyselinu hyaluronovou, kyselinu listovou, extrakt z přesličky rolní nebo vitamin C a B6. To vše v dostatečném množství, které pokryje doporučenou denní dávku.

Pokud vás doplněk stravy OLIPIL zaujal, objednejte si ho na www.olipil.cz Využít můžete výhodných balíčků, díky kterým vás jedna denní dávka vyjde na 20 Kč.