Vědomosti bohužel pod stromeček zabalit nedokážeme, a tak pro studenty zůstává nejvhodnějším dárkem jednoznačně spolehlivý a výkonný notebook. A z rodiny notebooků Huawei jednoznačně vyberete vhodného parťáka pro vašeho studenta!

MateBook D 15 – rychlost a elegance za dostupnou cenu

Spolehlivý notebook se stylovým designem rozhodně nemusí stát v řádu vyšších desetitisíců. Dokonalým důkazem je MateBook D 15, který do posledního puntíku splní nároky i těch nejnáročnějších studentů. Pochlubit se totiž může velkým 15“ FullView displejem, který pokrývá až 87 % přední strany, a s tloušťkou 16,9 mm a hmotností pouze 1,56 kg tak nebude problém přenášet ho z hodiny na hodinu. Používání bude skutečně jednoduché i díky odemykání pomocí otisku prstu, které trvá pouze pár vteřin. I opozdilci si tak stihnou zapsat každé slovo. Samozřejmostí je také spolupráce s dalšími zařízeními Huawei s funkcí SuperDevice (Zařízení +), plná výbava portů, rychlý čip Intel Core i5 11. generace, dostatečné 512GB SSD úložiště a rychlá 8GB RAM, a to za krásných 12 590 Kč.

Zdroj: Huawei Technologies

MateBook D 16 – špičkový notebook pro každého

V současnosti je opravdu těžké najít notebook, který je vhodný na všechno - do školy, do kanceláře, na přenášení, složitější úkoly, sledování filmů a podobně. MateBook D 16 od Huawei se ale tento nelehký úkol snaží splnit. Pomáhá mu v tom 16“ Eye Comfort HUAWEI FullView displej, který pokrývá až 90 % přední strany zařízení, díky čemuž má uživatel k dispozici obrovskou plochu displeje ve stále velmi kompaktním těle, které se stále vejde do každé kabelky i batohu. Můžete ho tak s sebou vzít na všechny přednášky, do knihovny, či ke studiu do kavárny. O více než dostatečný výkon se stará čip Intel Core i5 12. generace spolu s 8GB RAM. Všechny seminární práce, eseje, ročníková práce s ním zvládnete levou zadní, a to i díky rychlému SSD disku s kapacitou 512 GB, kam se vejde opravdu vše. Propracovaná klávesnice s výškou kláves až 1,5 mm přináší pohodlí při dlouhém psaní. Navíc disponuje numerickou klávesnici, která značně usnadňuje zapisování všech příkladů. Se speciální kovovou anténou HUAWEI se zase připojit k Wi-Fi i v tom nejodlehlejším koutě učebny. S cenovkou 17 990 Kč tak jde o dokonalé zařízení do každého školního batohu.

Zdroj: Huawei Technologies

MateBook 14 – malé rozměry, ale velké schopnosti

Pokud hledáte notebook, který se snadno přenáší, má pěkný design a zároveň nedělá kompromisy ve výbavě a výkonu, je MateBook 14 ten pravý. S 14palcovým displejem s poměrem stran 3:2 jde o skvělý kompromis ve velikosti a praktičnosti, a s hmotností 1,48 kg je extrémně mobilní. Jeho výhodou je dlouhá výdrž baterie, kterou doplňuje kompaktní nabíječka, která za 15 minut prodlouží výdrž baterie o další 2,5 hodiny. Navíc disponuje také rychlým nabíjením SuperCharge pro váš chytrý telefon Huawei. Ten propojíte jednoduše s notebooku protřednictvím funkce Huawei Share a na obrazovce počítače ho můžete jednoduše ovládat. Pro připojení dalších zařízení je také vybaven dvěma USB-A porty, jedním USB-C, ale i plnohodnotným HDMI portem či 3,5 mm jackem pro sluchátka. V konfiguraci s čipem Ryze 7, 8GB RAM a 512GB SSD diskem seženete MateBook 14 již za 13 490 Kč.

Zdroj: Huawei Technologies

Ať už je pod stromeček zakoupíte kterýkoli z nich, s notebookem Huawei rozhodně nešlápnete vedle. Všechny z nich se můžou chlubit perfektním výkonem i krásným designem, který potěší i ty nejnáročnější a rozhodně na Štědrý den vykouzlí úsměv na tváři obdarovaného. Všechny modely, MateBook D 15, D 16 i MateBook 14, seženete na oficiálních stránkách Huawei.

Zdroj: Huawei Technologies