Během dne se setkáváme nejen s nečistotami, ale také s původci různých infekčních onemocnění, které si nevědomky můžeme přinést domů. Udržovat prostředí, ve kterém žijeme hygienicky čisté, je základem zdravého života. Dosáhnout ovšem čisté domácnosti lze různými způsoby. Mnohým lidem vadí časté používání chemických přípravků, které sice zlikvidují viry, bakterie a plísně, ale o zdravém prostředí mluvit nelze. Moderní život a naše zdraví se více přiklání k přírodě. Již naše babičky věděly, že pára dokáže skvěle dezinfikovat. Proto je pára jedním z moderních směrů, jak vyčistit dům a byt bez chemie a zajistit tak hygienicky čisté prostředí.

Zdroj: Kärcher spol. s r. o.

Hygienicky čistá domácnost bez chemie

Při úklidu kuchyně, koupelny i WC běžně spotřebujeme hned několik druhů chemických čističů, které mají za úkol vyčistit špínu, odstranit bakterie, vodní kámen či případné plísně. Hlavním trendem dnešní doby je zdravý životní styl a ohleduplnost k životnímu prostředí. Čištění párou pomocí parního čističe dokáže efektivně zlikvidovat až 99,99 % bakterií běžně se vyskytujících v našich domácnostech bez použití chemie.

Zdroj: Kärcher spol. s r. o.

Chcete se pobavit, co vše dokážou vyčistit parní čističe?

Zdroj: Youtube

Pára, moderní řešení

Parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je ideální pro průběžné čištění domácnosti. Intenzitu páry můžete upravovat dvoustupňovou regulací podle stupně znečištění. Při důsledném používání odstraní až 99,99 % všech bakterií běžných v domácnosti, které se vyskytují na tvrdých plochách – zcela bez použití chemie. Doba ohřevu je pouhých 6,5 minut a na jednu plnou nádržku uklidíte cca 75 m2. Moderní a elegantní design zaujme na první pohled. Výrazným prvkem je praktická rukojeť, díky které se přístroj snadno přenáší, ale také funkce LED na rukojeti, která zobrazuje provozní režim. Červené světlo znamená, že se voda ohřívá; zelené, že je připraven k použití. Parní čistič umožňuje estetické ukládání kabelu i příslušenství. Díky menším rozměrům a nižší váze 200 g je čištění s ním velmi pohodlné.

Zdroj: Kärcher spol. s r. o.

S parním čističem Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix dokážete pomocí páry uklidit podlahy, vyčistit skleněné plochy, umyvadlo, armatury, digestoř, varnou desku i obkladové dlaždice. Parní čističe jsou moderním řešením zdravé domácnosti.

www.karcher.cz