Betonová dlažba stokrát jinak

Nabídka moderních betonových dlažeb zahrnuje různé barvy, tvary i velikosti. U každé dlažby existuje také mnoho skladebných variant. Ať už si zvolíte jednobarevnou dlažbu, nebo třeba oblíbenou kombinaci více barev, můžete vytvořit nevšední mozaiky. Záleží jen na vaší fantazii. Pro náročnější plánování dlážděných ploch můžete využít také chytré on-line nástroje. Jeden takový najdete na webu www.liastone.cz. Stačí zadat rozměry dlážděné plochy, vybrat si druh dlažby a za několik kliknutí získáte návrh různých skladebných variant, informace o potřebném množství materiálu i ceně. Objednáte-li si zboží on-line, získáte také slevu 10 % na celý sortiment.

Na webu www.liastone.cz najdete kromě betonových dlažeb i široký sortiment dalších betonových prvků zahradní architektury, které do vaší zahrady skvěle zapadnou. Beton je totiž ve své podstatě přírodní materiál. Skládá se z cementu, písku, vody a ze zrn přírodního kamene, nebo v případě většiny výrobků LiaStone keramického kameniva. Moderní zemité barvy a povrchy navíc pomáhají přiblížit vzhled přírodnímu kameni, avšak za mnohem příznivější cenu.

Zdroj: Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.

Stěny, ploty a zídky

Z prvků LiaStone určených pro stavbu okrasných stěn, betonových plotů a různých zídek se vám bude stavět jedna radost. Jsou totiž z lehkého betonu, a proto mají mnohem nižší hmotnost, než je u podobných výrobků zvykem. Lidově řečeno se s nimi „méně nadřete“. V on-line katalogu najdete prvky pro stavbu:

  • okrasných stěn s vegetačními výklenky i bez nich,
  • protihlukových stěn,
  • opěrných stěn,
  • betonových plotů,
  • a dalších menších či větších zídek.

Zdroj: Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.

Jeden prvek pro všechno

Jedna z tvarovek pro stavbu okrasných a opěrných stěn nad ostatními vyniká. Je jí multifunkční prvek Playstone. Ten umožňuje díky tvaru rovnoramenného lichoběžníku vytvářet zajímavé členité i hladké plochy. Stačí pootočit a stěna získá zcela jiný vzhled. Kromě toho s ním ale hravě vytvoříte i další zahradní stavby jako jsou vysoké záhony či zpevněné svahy. S dřevěnými či plastovými doplňky může sloužit také jako lavička, stolek, odpadkový koš apod.

Inspirujte se na webu www.liastone.cz, objednejte on-line a získejte slevu 10 %.