Přednáší u nás experti uznávaní v zahraničí, ale i naše fotbalové ikony a legendy jako jsou JUDr. Ivan Hašek, Ing. Petr Fousek, Mgr. Antonín Barák starší, Erich Brabec, Tomáš Rosický, Mgr. Martin Hašek, PaeDr. Jiří Baumruk, Mgr. Rudolf Řepka, LL.M.,Günter Bittengel, Štěpán Vachoušek a další odborníci a ikony. Naší velkou podporou se stala FAČR a její nové vedení, do výukového plánu se aktivně zapojují také kondiční trenéři.

Náš studijní program klade důraz zejména na praktickou část studia, kdy se naši studenti zúčastňují stáží v nejznámějších klubech v České republice. Mají tak možnost být po boku opravdových profesionálů z klubů FC Slovan Liberec, FK Dukla Praha, Bohemians Praha 1905, FC Slovácko, FC Viktoria Plzeň, FC Baník Ostrava, SK Sigma Olomouc, FK Pardubice, FK Teplice a dalších.

Výstupem našich studentů, po absolvování 6 semestrů – 3 let a závěrečných zkoušek, je mezinárodní titul BBA (bachelor of business administration), který mohou využít nejen v evropských zemích, ale také v USA. Naše škola je akreditována britskou společností IES London.

„ Je mi líto, že v mém mládí u nás nebyla taková škola. O to si  toho více vážím a podporuji tento projekt, který nás přibližuje fotbalové Evropě, kde jsou podobné školy standardem. “  - Mgr. Martin Hašek  

Všechny informace a možnost připojení se do našeho nastávajícího prvního ročníku naleznete na www.pfcollege.cz

Zdroj: Fotbal míří do Evropy, s.r.o.